BLUELINE II CLASSIC GARDEN SYSTEM -12%
PLN6,751.47 Price PLN5,941.29

until the end of the promotion

List of products by brand Kingspan Klagester

 Kingspan Klargester funkcjonuje na rynku europejskim od ponad 50 lat, jako dostawca kompletnych i nowoczesnych rozwiązań wodno-ściekowych. Obecnie z oferty Kingspan Klagester proponujemy oczyszczalnie ścieków Biopura oraz separatory ropopochodne w pełni retencyjne oraz z by-passem.

 Kingspan Klargester funkcjonuje na rynku europejskim od ponad 50 lat, jako dostawca kompletnych i nowoczesnych rozwiązań wodno-ściekowych. Obecnie Klargester należy do Kingspan Environmental (oddziału Grupy Kingspan).

     Kingspan Klargester to marka o międzynarodowej renomie, która ma w swoim portfolio szereg innowacyjnych produktów. Potrzeby Klienta stanowią fundament procesu konstruowania naszych produktów. Bliski kontakt z rynkiem oraz śledzenie jego zmian leżą u podstaw tworzenia koncepcji produktu, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom zindywidualizowanego odbiorcy. Doświadczony zespół wykwalifikowanych inżynierów specjalizuje się w tworzeniu nowatorskich, niezawodnych i trwałych wyrobów.

CHEMSTORETANK

  • Tank for the storage of chemical substances
  • Container for chemical, volume from 200 to 9000L
  • 5 year guarantee
Price
PLN2,829.00
PLN2,300.00 tax excl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject