PANETTONE TANKS -12%
PLN746.61 Price PLN657.02

until the end of the promotion

List of products by brand Spinflow

Spinflow - firma zajmująca się  ochroną cennych zasobów, wody pitnej, poprzez wykorzystanie wody deszczowej i wykorzystanie już-używany wody pitnej. Fima jest producentem central deszczowcyh umożliwiajacych dystrybucje wody deszczowej zgromadzonej w zbiorniku zamiennie z wodą pitną pompowaną do poborów. W naszej ofercie znajdują się centrale deszczowe dla domu, gospodarstwa lub przemysłu.

Spinflow GmbH została założona pod koniec 2005 roku przez Franka Pantela .Pomysł na biznes był i jest specjalizacja w dziedzinie rozwoju izagospodarowania wody deszczowej i technologii szarych ścieków dla partnerów OEM. Od chwili powstania, Spinflow jest stale rozwija się w zakresie personelu i technologii. W 2007 Spinflow miał zatrudnia sześciu, ale pod koniec 2010 roku Spinflow składał się z zespołu 13 programistów, techników i ludzi biznesu. Strategia Spinflow stara się  skoncentrować na technologii gospodarki wody deszczowej i szarych ścieków jako eksperta w dziedzinie  produktów  na indywidualne zamówienie.

AQUAMATIC DOMESTIC C PLUS

  • Rainwater for toilets, washing machines, garden irrigation
  • Fully automated station
  • Capacity 4.2 m3 / h, lifting H = 48 m
Price
PLN6,231.30Regular price PLN6,923.67
PLN5,066.10 tax excl

BOOSTER PUMP FOR RAINWATER STATION

  • Supports the work of the rainwater station
  • Designed for rainwater station Aquamatic Domestic
  • Applicable in case of a large distance from the tank to rainwater control panel
Price
PLN2,735.52
PLN2,224.00 tax excl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject