SYSTEM OGRODOWY GAMA RAIN JET 1000L -16%
2 757,66 zł Cena 2 316,43 zł

do końca promocji

Lista produktów marki Wobet Hydret

"WOBET - HYDRET" - polski producent zbiorników na ścieki , wode deszczową oraz oczyszczlani ścieków , separatorów ropopochodnych i tłuszczowych, przepompowni ścieków i wody deszczowej, studzienek wodomierzowych oraz systemów rozsączania wody do gruntu. Warto zaznaczyć wysoką jakość wykonania, trwałosć i w pełni polską myśl techiczną.

 "WOBET - HYDRET"  Przewod nim hasłem firmy jest "Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko". Firma zajmuje się  produkcją zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN oraz standardów DIN. Wszystkie oferowane wyroby posiadają atesty higieniczne oraz aprobaty techniczne. Wartym podkreślenia jest  fakt, iż jest to  inicjatywa całkowicie polska, oparta wyłącznie o naszą myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. W swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć