SYSTEM OGRODOWY GAMA RAIN JET 1000L -16%
2 757,66 zł Cena 2 316,43 zł

do końca promocji

Zagospodarowanie wody deszczowej

Systemy wykorzystania deszczówki w ogrodzie

kompletne zestawy zbiorników podziemnych wraz z wyposażeniem pokryw, włazów rewizyjnych, filtrów i systemem pompowym dystrybucji wody możemy wykorzystywać do nawadniania terenów zielonych i mycia samochodów dla gospodarstw domowych i obiektów komercyjnych. Systemy umożliwiają do 100% oszczędności wody do podlewania ogrodu.

Systemy wykorzystania deszczówki w domu-ogrodzie

kompletne rozwiązanie systemu zbierania wody deszczowej wraz z jej filtracją mechaniczną do celów użytkowych tj. spłukiwanie toalet, pranie oraz nawadniania terenów zielonych. Do dystrybucji wody wykorzystuje się specjalne pompy z auto-uzupełnieniem wody oraz centrale deszczowe działające zamiennie z wodą wodociągową, aby w wypadku deficytu deszczówki system mógł pracować w sposób ciągły. Systemy domowe umożliwiają nam do 50% możliwych oszczędności wody względem całościowego rozkładu zużycia.

Zbiorniki na deszczówkę podziemne

pełna gama monolitycznych zbiorników podziemnych do gromadzenia wody deszczowej produkowanych formowaniem rotacyjnym zapewnia szczelność zbiorników na deszczówkę na długie lata. Zbiorniki na deszczówkę z naszej oferty prezentują różne wytrzymałości na grunty oraz wpływ wód gruntowych. Posiadamy pojemności od 1000l do 70 000l. 

Zbiorniki dekoracyjne i naziemne prostokątne

idealnie pasują do wystroju ogrodów i sprawdzają się przy mniejszych połaciach dachowych. Aby zamontować zbiorniki należy dobrać zbieracz deszczówki do średnicy rynny oraz połączyć go z dekoracyjnym zbiornikiem. Posiadany w ofercie różne wzory zbiorników ozdobnych co umożliwia dopasowanie kształtu, faktury i koloru do własnych preferencji estetycznych.

Systemy rozsączenia wody do gruntu 

wykorzystuje się w sytuacji, gdy musimy skierować wodę opadową do gruntu lub zabezpieczyć system zagospodarowania przed nadmiernym przelaniem się po większych opadach ( tzw. przelew awaryjny).

Aktywne filtry

POKRYWA TOPCOVER

 • Dedykowana do wszystkich zbiorników Rewatec
 • Przeznaczona pod ruch pieszy
 • Max. obciążenie ciągłe 150 kg
Cena
366,54 zł
298,00 zł netto

FILTR KOSZOWY

 • Koszowy filtr wody deszczowej
 • Pasuje do podziemnych zbiorników na deszczówkę
 • Przeznaczony dla powierzchni dachowych do 350 m2
Cena
291,51 zł
237,00 zł netto

AQUAMATIC DOMESTIC C PLUS

 • Wykorzystanie deszczówki do toalet, pralek, nawadniania ogrodu
 • W pełni zautomatyzowana centrala deszczowa 
 • Wydajność 4,2 m3/h, podnoszenie H=48 m
Cena
6 292,80 zł Cena podstawowa 6 624,00 zł
5 116,10 zł netto

FILTR KOSZOWY Z WYCIĘCIEM

 • Filtr koszowy do deszczówki
 • Idealny do zbiorników podziemnych płaskich
 • Stosowany przy powierzchniach zlewni do 350 m2
Cena
373,00 zł
303,25 zł netto

ZBIORNIK HERKULES

 • Naziemny polietylenowy zbiornik na wodę deszczową
 • Zmagazynuje 1300 lub 1600 l deszczówki
 • Wysokiej jakości polietylen, nie blaknie na słońcu
Cena
1 237,38 zł
1 006,00 zł netto
pokazuje 1 - 24 z 158 elementów

Zagospodarowanie wody deszczowej mała retencja, jest obecnie jednym z bardziej rozpowszechnionych sposobów na magazynowanie wody do celów późniejszego wykorzystanie w chwilach deficytów dostaw wody. Zmiany klimatyczne  postępujące z roku na rok powodują wydłużanie się pory suchej co doprowadza do stepowienia się terenów Polski. Wykorzystanie deszczówki jest jednym ze sposobów na ratowanie terenów podatnych suszę poprzez ciągłe nawadnianie wodą deszczową.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć