ZBIORNIKI PANETTONE -11%
725,70 zł Cena 645,87 zł

do końca promocji

Lista produktów marki SteelPumps

SteelPumps to Włoski producent najwyższej jakości pomp przeznaczonych dla zaopatrzenia wody w gospodarstwach domowych oraz systemach zagospodarowania  wodą deszczową w ogrodzie. Rozwiązanie te z powodzeniem mogą być stosowane także w przemyśle jako niezawodne pompy do dostarczania czystej wody technologicznej do procesów. Producent odznacza się najwyższą inowacyjnością, wysokiej klasy materiałem jakim jest stal nierdzewna oraz pełną automatyką pomp. 

Steelpumps jest firmą zajmującą się badaniami, produkcją i dystrybucją pomp ze stali nierdzewnej  nawadniania, do zbierania wody deszczowej dla domowego  i  przemysłowego użytku.

Wszystkie pompy są produkowane w naszej fabryce w Perignano (PISA), we Włoszech, tylko z elementów europejskich.
Nasz zespół  posiada 25 lat doświadczenia w technologii wody i obecnie stanowi konkretny przykład syntezy doświadczeń zdobytych w czasie oraz najnowszych technologii.

Stale inwestujemy w zasoby  ludzkie i możliwości technologicznych innowacji i ciągłego doskonalenia naszych produktów i procesów produkcyjnych.

POMPY X-AJE 120P

  • Zabezpieczona przed suchobiegiem
  • 0,9kW, H max 45m, Q max 60l/min
  • Obudowa korpusu Inox
Cena
2 122,98 zł
1 726,00 zł netto

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć