ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ EVERGREEN 475 L FIRMY 3P TECHNIK

Zbiornik Dekoracyjny Evergreen 475l - zbiornik na deszczówkę

Z miłą chęcią prezentujemy Państwu zbiornik dekoracyjny na wodę deszczową stylizowany na cięty pień drzewny. Specjalnie formowany polietylen przypomina korę starego dębu. Nadaje to niezwykłego uroku i tak często zatracanej w dzisiejszych czasach naturalności. Wyobraźmy sobie zachwyt swoich bliskich ukazując im zbiornik z niebanalnym połączeniem przyjemności i praktyki w jednym.

 

Zbiorniki dekoracyjne - Evergreen 475 l - 3p technikZbiorniki dekoracyjne - Evergreen 475 l - 3p technik

Zbiornik dodatkowo wyposażony jest w pokrywę wraz z kranikiem o średnicy ¾”służącym do poboru wody w standardowych kolorach: chromowanym i mosiężnym.

Zbiorniki dekoracyjne - Evergreen 475 l - 3p technikZbiorniki dekoracyjne - Evergreen 475 l - 3p technik

Pojemność 475 l

 Kolorystyka utrzymana jest w barwach orzechowego brązu.

Pamiętajmy, iż aby zbierać wodę deszczową do zbiornika Evergreen, należy doposażyć zbiornik w zbieracz narynnowy do deszczówki o odpowiednim rozmiarze (dopasowany do średnicy rynny lub uniwersalny), połączyć zbieracz ze zbiornikiem oraz wybrać odpoiwedni kranik do kolorystyki zbiornika.

 

Zbiorniki dekoracyjne

Komentarze

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć