ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ  BARRIQUE 250 L FIRMY 3P TECHNIK

Zbiornik Dekoracyjny Barrique 250l - zbiornik na deszczówkę


Z ogromną przyjemnością prezentujemy zbiornik dekoracyjny o pojemności 250 l o bardzo oryginalnej formie rustykalnej baryłki wykonanej z polietylenu. Faktura zbiornika przypomina drewno dębowe wzmacniane stalowymi okuciami, w całości utrzymane w kolorystyce ciemnego brązu. Dodatkowo zbiornik wyposażony jest w łatwo demontowaną pokrywę.

Zbiornik Bariqque 250 L - zbiornik dekoracyjny na deszczówkę

Jako ciekawostkę warto dodać, że beczka ta stylizowana jest na kadź dębową, w której przechowywane jest wino, czyli „barrique” pochodzące z Bordeaux. To właśnie drewno dębu oddaje winu najwięcej smaku dębiny i tanin.

Zbiornik na deszczówkę "Barrique" ma jedno przyłącze z przodu o średnicy ¾ ", w którym może zostać przykręcony kranik. Z kolei wylot 3/4" służąc do opróżniania zbiornika przed przymrozkiem lub w celu umożliwienia połączenia dodatkowych zbiorników.

W zestawie z beczką jest również kranik, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – chromowanym lub mosiężnym - aby jeszcze lepiej wkomponować elementy w nasze gospodarstwa domowe.

Zbiornik Bariqque 250 L - zbiornik dekoracyjny na deszczówkę

 

Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny) oraz dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem. Wszystkie elementy znajdą Państwo u nas w sklepie w zakładce z akcesoriami do deszczówki.

 

Zbiornik Bariqque 250 L - zbiornik dekoracyjny na deszczówkę


Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć