ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ HELENA 300 L FIRMY 3P TECHNIK

Zbiornik Dekoracyjny Helena 300 l - zbiornik na deszczówkę

Czy słyszeli Państwo o naszym ogrodowym bestsellerze?

Wyobraźmy sobie krainę deszczową i zieloną, gdzie świeże krople rosy osadzają się na naszej roślinności w ogrodzie niczym mityczna kraina za czasów Odyseusza. Gdzie w głębi słychać wesoły śmiech naszych bliskich, a drzewa kołysząc się na lekkim wietrze, wydają owoce. Teraz skierujmy swój wzrok na mityczną wazę skąpaną w letnim słońcu. Ta 300 litrowa misa, przeznaczona do gromadzenia wody deszczowej jest w stanie zasilić naszą przydomową rabatę.

 Zbiornik Helena 300 l an deszczówkę - różne aranżacje

Przedstawiamy Państwu zbiornik dekoracyjny HELENA, który stylizowany jest na antyczną wazę, a jego opływowy kształt spełni oczekiwania każdego estety. Kolor piaskowy lub szary doskonale wkomponuje się w przydomowy ogród. Zbiornik został przygotowany w bardzo wyjątkowy sposób, gdyż jego jedna strona ma celowo chropowatą i antyczną fakturę na którą naniesiono znaki życia starożytnych istot. Natomiast druga strona jest doskonale gładka i delikatnie wykończona - po obu stronach znajduje się również otwór na kranik 3/4". Zbiornik jest wyposażony w dolny otwór 3/4", do całkowitego wypuszczenia wody, tak aby zabezpieczyć zbiornik na zimową porę jak również do łączenia zbiorników szeregowo. Wysokiej jakości materiał polietylenowy jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu zbiornik nie zmienia swojej barwy nawet na słońcu.

 Zbiornik Helena 300 l na deszczówkę - różne aranżacje

Mili Państwo, czy jest zatem coś piękniejszego niż czerpanie z zasobów naturalnych, które wtórnie możemy wykorzystać jednocześnie wspierając walkę o nasze środowisko naturalne?

 

Zbiorniki dekoracyjne an deszczówkę - sprawdź ofertę.

Powiązane produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ BARRIQUE 250L

  • Zbiornik na deszczówkę
  • Zbiornik o pojemność 250 l
  • Doskonała imitacja drewnianej beczki
Cena
1 110,08 zł Cena podstawowa 1 168,50 zł
902,50 zł netto
star star star star star
1 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ BURGUND 500L

  • Beczka na deszczówkę pod rynnę
  • Pojemność 500 l
  • Stylizacja na beczkę koloru ciemny brąz
Cena
1 460,63 zł Cena podstawowa 1 537,50 zł
1 187,50 zł netto

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz