• Obniżka
FILTR WEWNĄTRZ KOMINKOWY ANTYODOROWY

FILTR WEWNĘTRZNY KOMINKOWY ANTYODOROWY

615,00 zł 12%
541,20 zł brutto
440,00 zł netto
OXYSW90
Średnica:
Termin dostawy 3-4 dni
Zapytaj o produkt?
  • Antyodorowy filtr kominkowy
  • Średnica 90 i 140 mm 
  • Montowany wewnątrz kominka wentylacyjnego

Filtr wewnętrzny kominkowy antyodorowy

Filtr do montażu wewnątrz kominków wentylacyjnych

 
Filtry antyodorowe mają zastosowanie przy występowaniu wszelkiego rodzaju odorów kanalizacyjnych (w studzienkach kanalizacyjnych, przepompowniach ścieków i szambach). Filtry ograniczają do minimum uwalnianie się substancji chemicznych (zarówno zapachowych jak i bezzapachowych) występujących w kanalizacji.  Substancją absorbującą jest wysokiej jakości impregnowany węgiel aktywny. Filtry eliminują uciążliwe zapachy powstające w trakcie transportu, magazynowania oraz oczyszczalnia ścieków poprawiając komfort użytkowania instalacji kanalizacyjnych. Filtry są urządzeniami w pełni bezobsługowymi, łatwymi w montażu. Wykonane z trwałych, odpornych na działanie substancji agresywnych płyt oraz rur PE-HD. Są to rozwiązania na lata użytkowania.

Wymiary

Nazwa

Średnica filtra [mm]

Średnica otworu montażowego [mm]

Długość komory filtracyjnej [mm]

Masa wkładu filtracyjnego [kg]

OXYS W90

90

110

1 000

2,2

OXYS W140

140

160

1 000

6,2


Montaż

Antyodorowy wewnętrzny filtr wentylacyjny montowany jest bezpośrednio w otworze istniejącego kominka wentylacyjnego. Filtr wewnętrzny należy wsunąć do kominka wentylacyjnego do momentu aż swobodnie osiądzie on na pierścieniu zamontowanym na korpusie filtra. Miejsce osadzenia pierścienia na rurze należy uszczelnić taśmą montażową bądź silikonem. Filtr zakryć wywietrzakiem dostarczonym razem z filtrem.

Dodaj swoją opinię

FILTR WEWNĘTRZNY KOMINKOWY ANTYODOROWY

  • Antyodorowy filtr kominkowy
  • Średnica 90 i 140 mm 
  • Montowany wewnątrz kominka wentylacyjnego

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć