FILTR ANTYODOROWY PODWŁAZOWY PROSTOKĄTNY

FILTR ANTYODOROWY PODWŁAZOWY PROSTOKĄTNY

2 029,50 zł brutto
1 650,00 zł netto
OIL670P
Model:
Termin dostawy 3-4 dni
Zapytaj o produkt?
  • Podwłazowy filtr antyodorowy
  • Pasuje do włazów o różnych wymiarach
  • Łatwy montaż pod włazem rewizjnym

Filtr antyodorowy

Antyodorowy filtr podwłazowy do studzienek prostokątnych

 
Filtry antyodorowe mają zastosowanie przy występowaniu wszelkiego rodzaju odorów kanalizacyjnych (w studzienkach kanalizacyjnych, przepompowniach ścieków i szambach). Filtry ograniczają do minimum uwalnianie się substancji chemicznych (zarówno zapachowych jak i bezzapachowych) występujących w kanalizacji ściekowej. Substancją absorbującą jest wysokiej jakości impregnowany węgiel aktywny. Filtry eliminują uciążliwe zapachy powstające w trakcie transportu, magazynowania oraz oczyszczalnia ścieków poprawiając komfort użytkowania instalacji kanalizacyjnych. Filtry są urządzeniami w pełni bezobsługowymi, łatwymi w montażu. Wykonane z trwałych, odpornych na działanie substancji agresywnych płyt oraz rur PE-HD. Są to rozwiązania na długie lata użytkowania. Proponowane rozwiązanie pasuje do separatorów z typoszeregu FAT i OIL. Wymiary filtra 670 x 520 mm.
Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania indywidualnego wymiaru filtra.
 

Montaż filtrów antyodorowych

Filtr podwłazowy montuje się bezpośrednio pod włazem korpusu za pomocą 4 uchwytów montażowych, które są fabrycznie przykręcone do górnej części filtra. Filtr wystarczy zawiesić na obwodzie ramy głównej włazu. Po montażu filtra należy wlać 0,7 l wody do syfonu filtra.

Dodaj swoją opinię

FILTR ANTYODOROWY PODWŁAZOWY PROSTOKĄTNY

  • Podwłazowy filtr antyodorowy
  • Pasuje do włazów o różnych wymiarach
  • Łatwy montaż pod włazem rewizjnym

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć