FILTR WEWNĄTRZ KOMINKOWY ANTYODOROWY -12%
615,00 zł Cena 541,20 zł

do końca promocji

Pojemniki Magazynowe

Pojemniki magazynowe 

pojemniki na piasek i sól, pojemniki na substancje niebezpieczne, pojemniki na selektywną zbiórkę, pojemniki na odpady, kosze uliczne i parkowe.W ofercie znajdą Państwo również wanny wychwytowe dla magazynów substancji niebezpieczne w celu zabezpieczenia przed wyciekami. Wszystkie produkty są wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV oraz są bardzo wytrzymałe na zgniecenia, uderzenia oraz na substancje żrące. Wysoka jakość i estetyka wykonania sprawia, że można je wykorzystać w miejscach publicznych oraz do celów przemysłowych.

Aktywne filtry

PODŁOGA ROBOCZA

  • Pojemność wychwytowa: 112 oraz 215 l
  • Ochrona przed rozlaniem substancji niebezpiecznych
  • Możliwość łączenia podłóg za pomocą zaczepów
Cena
879,45 zł
715,00 zł netto

POJEMNIK NA PIASEK I SÓL RRT

  • Polietylenowy pojemnik na piasek i sól
  • Pojemność: 175 lub 260 litrów
  • Dostępny w kolorach: żółtym, zielonym, ciemnozielonym, niebieskim, ciemnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym, szarym, brązowym
Cena
310,00 zł
252,03 zł netto
Pojemniki magazynowe są wykonane z materiałów atestowanych co zapewnia użytkownika o ich wytrzymałości zgodności z przeznaczeniem. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć