Pojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól, Pojemnik na piasek i sól, Pojemnik na piach, Pojemniki na piach, Skrzynie na piach, Skrzynie na sorbent

mocne i wytrzymałe pojemniki do gromadzenia  mieszanki piasku i soli wykonane z twardego polietylenu - wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (odporne na działanie promieniowania UV – nie zmieniają koloru). Wyjątkowo duża gama kolorystyczna pojemników oraz szeroki zakres pojemności. Pojemnik na piasek i sól opcjonalnie może być wyposażony w otwór/skobel  na kłódkę.

Aktywne filtry

star star star star star
1 Recenzji 

POJEMNIK NA PIASEK SBA

  • Pojemnik na piasek i sól z laminatu szklanego
  • Pojemność od 110L do 1100L
  • Pojemniki z otworem lub bez otworu na wybieranie
Cena
1 068,87 zł
869,00 zł netto

Nasze pojemniki są wykonane z polietylenu metodą rotomouldingu. Co oznacza wysoką trwałość mechaniczną na uderzenia oraz gwarancję estetyczną na długie lata, gdyż stosowane kolory są odporne na blaknięcie - UV odporne.

Stosowany polietylen jest wolny od szkodliwych substancji - 100% bezpieczeństwa. W pojemnikach na piasek i sól opcjonalnie proponujemy zamki lub kłódki do zamykania, dodatkowe otworu do wybierania mieszaniny piasku i soli, specjalne pojemniki do transportu wózkiem widłowym. Wszystkie zbiorniki są zgodne z normą Europejską. Dodatkową zaletą jest magazynowanie pojemników poza sezonem - możliwość składowania jeden w drugim co zapewnia oszczędność miejsca. Szeroka gama kolorystyczna : czerwone, zielone, żółte, niebieskie, brązowe, szare, czerwone oraz kolory na indywidualne zamówienie. Pojemności proponowane to 70l, 80l, 120l, 150l, 160l, 175l, 250l, 260l, 300l, 400l, 500l.

W ofercie sklepu Aquatechnika znajdą Państwo szeroki zakres pojemników na piasek. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji. 

Dla Instytucji Państwowych umożliwiamy odroczone płatności.