Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 168,00 zł - 833,00 zł

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Wersja

Wersja

Otwór na kłódkę/skobel

Otwór na kłódkę/skobel

Zamek

Zamek

Pojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól, Pojemnik na piasek i sól, Pojemnik na piach, Pojemniki na piach, Skrzynie na piach, Skrzynie na sorbent

mocne i wytrzymałe pojemniki do gromadzenia  mieszanki piasku i soli wykonane z twardego polietylenu - wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (odporne na działanie promieniowania UV – nie zmieniają koloru). Wyjątkowo duża gama kolorystyczna pojemników oraz szeroki zakres pojemności. Pojemnik na piasek i sól opcjonalnie może być wyposażony w otwór/skobel  na kłódkę.

Aktywne filtry

POJEMNIK NA PIASEK I SÓL RM

  • Polietylenowe pojemniki na piasek, żwir i sól
  • Występują o pojemnościach 60 l, 90 l i 120 l
  • Dostępne kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, ciemnoniebieski, zielony, ciemnozielony, szary, brązowy
Cena
168,88 zł
137,30 zł netto

POJEMNIK NA PIASEK I SÓL RRT

  • Polietylenowy pojemnik na piasek i sól
  • Pojemność: 175 lub 260 litrów
  • Dostępny w kolorach: żółtym, zielonym, ciemnozielonym, niebieskim, ciemnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym, szarym, brązowym
Cena
310,00 zł
252,03 zł netto

Nasze pojemniki są wykonane z polietylenu metodą rotomouldingu. Co oznacza wysoką trwałość mechaniczną na uderzenia oraz gwarancję estetyczną na długie lata, gdyż stosowane kolory są odporne na blaknięcie - UV odporne.

Stosowany polietylen jest wolny od szkodliwych substancji - 100% bezpieczeństwa. W pojemnikach na piasek i sól opcjonalnie proponujemy zamki lub kłódki do zamykania, dodatkowe otworu do wybierania mieszaniny piasku i soli, specjalne pojemniki do transportu wózkiem widłowym. Wszystkie zbiorniki są zgodne z normą Europejską.Dodatkową zaletą jest magazynowanie pojemników poza sezonem - możliwość składowania jeden w drugim co zapewnia oszczędność miejsca. Szeroka gama kolorystyczna : czerwone, zielone, żółte, niebieskie, brązowe, szare, czerwone oraz kolory na indywidualne zamówienie. Pojemności proponowane to 70l, 80l, 120l, 150l, 160l, 175l, 250l, 260l, 300l, 400l, 500l.

W ofercie sklepu Aquatechnika znajdą Państwo szeroki zakres pojemników na piasek. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji. 

Dla Instytucji Państwowych umożliwiamy odroczone płatności.