ZESTAW BLUELINE II CLASSIC PEDROLLO 2600 -12%
6 751,47 zł Cena 5 941,29 zł

do końca promocji

Systemy adaptacji szamb na oczyszczalnie biologiczne

Systemy adaptacji szamb na oczyszczalnie biologiczne

technologia oczyszczania ścieków na najwyższym poziomie do zaadaptowania w zwykłym szambie. W pełni biologiczna oczyszczalnia ścieków z gospodarstwa domowego o wydajności od 4 do 500 RLM, opracowana i dopuszczona do użytku zgodnie z wymogami najnowszych wytycznych europejskiej normy EN 12566. Oczyszczalnia może być instalowana w zbiornikach z tworzywa sztucznego i betonu. Oferujemy pomoc w doborze, zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry

SOLIDO SMART RETROFIT

  • Urządzenie pozwalające na zaadaptowanie szamba na biologiczną oczyszczalnię ścieków
  • Oczyszczalnie ścieków w oparciu o system SBR do 10 RLM
  • Możliwość zaprogramowania oczyszczalni w tryb urlopowy
Cena
6 088,50 zł
4 950,00 zł netto

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup systemu adaptacji szamba na oczyszczalnie biologiczne. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć