Filtruj według

Cena

Cena

  • 7 801,00 zł - 7 802,00 zł

FILTR RAINUS -5%
535,05 zł Cena 508,30 zł

do końca promocji

Centrale deszczowe

Centrale deszczowe domowe i przemysłowe

W pełni zautomatyzowane urządzenia pompowe zasilające pobory wodą deszczową. Centrale deszczowe podzielić na domowe, idealne do celów zasilania ustępów WC, pralek, nawadniania ogrodu dla gospodarstw, domków jednorodzinnych lub wielorodzinnych oraz centrale przemysłowe, które swoje zastosowanie mają w budynkach  komercyjnych, przemysłowych, hotelach, pensjonatach. Centrale deszczowe priorytetowo wykorzystują wodę deszczową zgromadzoną w zbiornikach na deszczówkę, a w wypadku deficytu wody deszczowej automatyczne przełączenia się na wodę wodociągową co zapewnia im ciągłą pracę i dostawę wody w nieprzerwany sposób. Centrale deszczowe spełniają wszystkie europejskie normy, posiadają przerwę powietrzną zabezpieczającą przed mieszaniem się wód deszczowych i wodociągowych - tym samym nie dochodzi do skażenia obu mediów. Dobór urządzeń prowadzimy indywidualnie dla każdego obiektu według zapotrzebowania na parametry hydrauliczne dla inwestycji. Zachęcamy również od kontaktu z naszymi doradcami, którzy postarają się dopasować odpowiednie urządzenie.

Aktywne filtry

AQUAMATIC DOMESTIC C PLUS

  • Wykorzystanie deszczówki do toalet, pralek, nawadniania ogrodu
  • W pełni zautomatyzowana centrala deszczowa 
  • Wydajność 4,2 m3/h, podnoszenie H=48 m
Cena
5 961,60 zł Cena podstawowa 6 624,00 zł
4 846,83 zł netto

AQUAMATIC DOMESTIC L

  • Zalecana dla domów jedno- i dwurodzinnych
  • Wydajność 4,8 m/h
  • Wysokość podnoszenia H=52 m
Cena
6 393,54 zł Cena podstawowa 6 949,50 zł
5 198,00 zł netto

AQUAMATIC DOMESTIC HF 5/5

  • Centrala do zasilania wodą deszczową toalet, pralek, nawadniania
  • Wydajność 8 m3/h
  • Wysokość podnoszenia H=56 m
Cena
7 801,60 zł Cena podstawowa 8 480,00 zł
6 342,76 zł netto
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup centrali deszczowej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje centrale domowe typu Aquamatic Domestic jak również centrale przemysłowe typu Aquamatic Industrial dla instalacji komercyjnych. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć