MONTANA 225L
  • MONTANA 225L
  • MONTANA 225L

ZBIORNIK MONTANA 225L

947,10 zł brutto
770,00 zł netto
9000570
Kolor:
Na zamówienie
Zapytaj o produkt?
  • Pojemność 225 l
  • Łudząco przypomina głaz narzutowy

Zbiornik Montana 225L

Ozdobny zbiornik na wodę deszczową

 
Zbiornik o pojemności 225 litrów stylizowany na głaz narzutowy. Pobór wody odbywa się poprzez zintegrowany mosiężny gwint ¾” (znajdujący się po obu stronach), w który można wkręcić zawór. Na węższej/krótszej ścianie znajduje się kolejny gwint, poprzez który można pobierać wodę, lub doprowadzać wodę do zbiornika. Poza tym dopływ wody opadowej może się odbywać poprzez zbieracz wody deszczowej z filtrem lub przez filtr. Dwie wersje kolorystyczne zbiornika granit, czarny granit. Zbiornik wody deszczowej dostępny na zamówienie. Gwarancja 2 lata.

Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny) oraz dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem. Wszystkie elementy znajdą Państwo u nas w sklepie w akcesoriach do deszczówki.
 

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
225
136,00
96,00
40,00

Dodaj swoją opinię

ZBIORNIK MONTANA 225L

  • Pojemność 225 l
  • Łudząco przypomina głaz narzutowy

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć