Zbiorniki dekoracyjne na deszczówkę

Zbiorniki na deszczówkę, dekoracyjne, ogrodowe, naziemne

Zbiorniki dekoracyjne i zbieranie deszczówki może być wykorzystane do podlewania kwiatów, ziół, roślin doniczkowych. Zbiorniki ozdobne na deszczówkę są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zachowują swoja właściwości przez długie lata, gdyż wszystkie są odporne na promieniowanie UV i wytrzymałe na zmienne warunki atmosferycznych. W naszej gamie produktowej znajdziecie Państwo zbiorniki wykonane na wzór naturalnego kamienia, drewna, ceramiki, itp. dzięki wysokiej jakości obróbce polietylenu doskonale odwzorowują fakturę naturalnych materiałów. Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem, a do podłączenia wystarczy jedynie wąż elastyczny. Pobór wody odbywa się poprzez kranik lub zawór u spodu zbiorników. 

Aktywne filtry

ZBIORNIKI SAHARA

  • Zbiornik na deszczówkę w uniwersalnym kolorze
  • Zbiorniki ogrodowe o pojemności 300 i 520 l
  • Polietylen odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i Promieniowanie UV
Cena
399,00 zł
324,39 zł netto

ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ ARW

  • Naziemne polietylenowe zbiorniki na wodę deszczową
  • Pojemność zbiorników od 1225 do 1500 l
  • Wyposażone w kranik z gwintem 3/4", otwór spustowy 3/4" z korkiem oraz w pokrywę
  • Zbiornik na deszczówkę odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne
Cena
2 009,82 zł Cena podstawowa 2 115,60 zł
1 634,00 zł netto
pokazuje 1 - 16 z 45 elementów

W przypadku niewielkich ogródków lub chęci podlewania jedynie roślin doniczkowych lub rabatek warto rozważyć zakup naziemnego zbiornika ozdobnego. Na rynku dostępne są różne kolory, pojemności oraz modele takich rozwiązań. Pozwala to na dopasowanie do każdej aranżacji ogrodu. Zbiorniki mogą imitować drewno, kamień lub ceramikę stanowiąc bardzo efektowną ozdobę.Pojemność zbiorników dekoracyjnych waha się przeważnie od 100l do 500l, a nawet 1000l, jednak należy pamiętać, że im większy zbiornik tym więcej miejsca zajmuje, dlatego przed zakupem warto sprawdzić czy posiada się wystarczająco dużą powierzchnie na jego ustawienie.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiornika dekoracyjnego na deszczówkę. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.