ZESTAW ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ BIG BOUNTY 1100l INOX

1 569,39 zł 5%
1 490,92 zł brutto
1 212,13 zł netto
Dostępne
Zapytaj o produkt?

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Big Bounty 1100l + Zbieracz siatkowy Inox z przyłączem + Wyposażony w kranik mosiężny

BECZKA NA DESZCZÓWKĘ BIG BOUNTY 1100l

Zbiornik na deszczówkę do ogrodu

Zbiornik dekoracyjny na wodę deszczową imitujący drewnianą beczką o pojemności 1100 l. Zbiornik wykonany jest z wysokiej gęstości polietylenu PEHD metodą rotomuldingu w wysokiej temperaturze z osłoną UV. Zbiornik jest imitacją - reprodukcją starych beczek drewnianych, co doskonale uzupełnia aranżacje ogrodów oraz otoczenia innych budynków gospodarczych. Zbiornik jest wyposażony w kranik 3/4" oraz dolny otwór pod kran. Otwór spustowy 3/4"należy wykonać indywidualnie. 

Wymiary

  • Wysokość 138 cm
  • Średnica 110 cm

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.
Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody z filtrem siatkowym na rynnę 

Łapacz deszczówki z filtrem siatkowym, montowany na rurze spustowej

W warunkach normalnych opadów, filtr deszczówki doprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika na deszczówkę ze skutecznością dochodzącą do 85 - 95 %. Po napełnieniu zbiornika, filtr może pełnić rolę odpływu przelewowego. Urządzenie posiada możliwość ustawienia w dwóch pozycjach: otwartej lub zamkniętej. Zintegrowane sito filtra wykonano ze stali nierdzewnej. Zbieracz wody deszczowej nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm). Zbieracz przeznaczony dla dachów o powierzchni max. 70 m2. Dostępny w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

W stosunku do poprzedniego modelu uległ zmianie zakres możliwych średnic rynien. Nowy model pasuje do rynny o średnicy od 68 do 100 mm. W zakładce pobierz znajdują się dodatkowe informacje oraz instrukcja montażu zbieracza.

Zasada działania

1. Deszczówka kierowana jest w dół od wejścia do filtra na wkład z sitem.
2. Zanieczyszczenia wypłukiwane są na boki wkładu.
3. Oczyszczona woda płynie kanałem wylotowym z wkładu z sitem do zewnętrznego zbiornika na deszczówkę.
4. Ustawienia dla warunków zimowych i letnich. W celu wyjęcia wkładu filtrującego należy go obrócić o 180 stopni i wyciągnąć - nie ma potrzeby demontażu korpusu filtra z rury spustowej. Wkład filtrujący można z łatwością oczyścić detergentem i szczotką.
Ocena
star star star star star
2022-07-01

Mega duża beczka

Ma niezły potencjał. Zbiera na prawdę dużo wody.