Zestaw zbiornik na deszczówkę Capi 130L Inox

2 852,85 zł 5%
2 710,21 zł brutto
2 203,42 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na zamówienie

Opis pakietu

Zbiornik dekoracyjny Capi 130l + Zbieracz siatkowy Inox z przyłączem + Kranik plastikowy

Zbiornik na deszczówkę Capi 130 l

Dekoracyjny zbiornik Capi na wodę deszczową jest wykonany z polietylenu. To materiał odporny na niekorzystne warunki. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem promieni UV. To gwarantuje jego długoletnią trwałość. Zbiornik pobiera wodę za pomocą zestawu połączeniowego z rynny. Na okres zimowy należy opróżnić zbiornik, ponieważ zamarzająca woda mogłaby go rozsadzić. Zawór jest umieszczony na samym dole zbiornika, dzięki czemu można z niego wypompować całą objętość. Zgromadzoną deszczówkę można wykorzystać np. do nawadniania ogrodu.

Zbiornik Capi oprócz zbierania deszczówki ma również funkcję nasadzenia kwiatów i może służyć jako doniczka. Unikatowy design zbiornika czyni go ciekawą propozycją do przyozdobienia każdego ogrodu. Zbiornik na deszczówkę jest w komplecie z podstawką, kranikiem oraz otworem do zestawu połączeniowego. Dzięki podstawce pobór wody z kranika jest wygodny. Oferujemy zbiornik Capi do gromadzenia wody w trzech kolorach: czarnym, antracytowym i kość słoniowa.

Wymiary:

  • Szerokość: 56 cm,
  • Głębokość: 56 cm,
  • Wysokość: 123 cm,
  • Pojemność: 130 l.

Zbieracz wody z filtrem siatkowym na rynnę 

Łapacz deszczówki z filtrem siatkowym, montowany na rurze spustowej

W warunkach normalnych opadów, filtr deszczówki doprowadza oczyszczoną wodę do zbiornika na deszczówkę ze skutecznością dochodzącą do 85 - 95 %. Po napełnieniu zbiornika, filtr może pełnić rolę odpływu przelewowego. Urządzenie posiada możliwość ustawienia w dwóch pozycjach: otwartej lub zamkniętej. Zintegrowane sito filtra wykonano ze stali nierdzewnej. Zbieracz wody deszczowej nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm). Zbieracz przeznaczony dla dachów o powierzchni max. 70 m2. Dostępny w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.

W stosunku do poprzedniego modelu uległ zmianie zakres możliwych średnic rynien. Nowy model pasuje do rynny o średnicy od 68 do 100 mm. W zakładce pobierz znajdują się dodatkowe informacje oraz instrukcja montażu zbieracza.

Zasada działania

1. Deszczówka kierowana jest w dół od wejścia do filtra na wkład z sitem.
2. Zanieczyszczenia wypłukiwane są na boki wkładu.
3. Oczyszczona woda płynie kanałem wylotowym z wkładu z sitem do zewnętrznego zbiornika na deszczówkę.
4. Ustawienia dla warunków zimowych i letnich. W celu wyjęcia wkładu filtrującego należy go obrócić o 180 stopni i wyciągnąć - nie ma potrzeby demontażu korpusu filtra z rury spustowej. Wkład filtrujący można z łatwością oczyścić detergentem i szczotką.

Zestaw połączeniowy zbieracz-zbiornik do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy

Zestaw składa się z węża wraz ze złączką do połączenia zbiornika na deszczówkę ze zbieraczem wody deszczowej do napełniania zbiornika. Zestaw jest przeznaczony do zbiorników bez zdejmowanej pokrywy. W ofercie posiadamy również wariant zestawu wraz z kompatybilną wyrzynarką (otwornicą).

Wymiary:

  • Średnica: 32 mm
  • Długość: 30 cm

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję