Zestaw zbiornik na deszczówkę Garden Lake 200L

558,50 zł -44,50 zł
514,00 zł brutto
417,89 zł netto
Dostępne
Zapytaj o produkt?

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę Garden Lake 200l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik w zestawie zbiornika

Zbiornik na deszczówkę  Garden Lake 200l

Ozdobne zbiorniki na wodę deszczową

Zielony polietylenowy zbiornik o pojemności 200 l, przeznaczony do gromadzenia wody deszczowej. Wysokiej jakości polietylenowy dekoracyjny zbiornik na deszczówkę odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie blaknie na słońcu. Dodatkowo wyposażony jest w polietylenowy kranik do poboru wody. Zielony kolor sprawia, że zbiornik na wodę deszczową idealnie współgra z każdym ogrodem, gdzie jest chociaż odrobina zieleni. W takim samym kolorze posiadamy inny model zbiornika jakim jest ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ MAGNUM 350L. Zbiornik imituje wyglądem drewnianą beczkę. Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia zbiornika w specjalną podstawkę (h = 28 cm) ułatwiającą pobór wody.

Wymiary techniczne

Pojemność [l]

Średnica [cm]

Wysokość [cm]

200

68,00

90,00

Opis

Pojemność
200l

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.
Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. 

Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.


Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję