Zestaw zbiornik na deszczówkę Magnum 350L

835,50 zł 5%
793,72 zł brutto
645,30 zł netto
Dostępne
Zapytaj o produkt?

Opis pakietu

W skład zestawu wchodzi zbiornik Magnum 350l, zbieracz z zaworem i przyłączem i kranik w zestawie zbiornika. Zestaw cechuje wysoka jakość i trwałość. Wykonany jest estetycznie, dzięki czemu będzie wyglądać dobrze w każdym ogrodzie.

Zbiornik na deszczówkę Magnum 350l

Ozdobne zbiorniki na wodę deszczową

Zielony polietylenowy dekoracyjny zbiornik na deszczówkę o pojemności 350 l. Wysokiej jakości polietylen odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie blaknie na słońcu. Dodatkowo zbiornik na wodę deszczową wyposażony jest w polietylenowy kranik do poboru wody. Zielony kolor sprawia, że zbiornik idealnie współgra z każdym ogrodem, w takim samym kolorze posiadamy inny model zbiornika jakim jest Zbiornik na deszczówkę Garden Lake 200 l.

Wymiary techniczne

Pojemność [l]

Średnica [cm]

Wysokość [cm]

350

78,00

120,00

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.
Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. 

Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.


Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox
Ocena
star star star star star
2022-07-01

Magnum

Tanie rozwiązanie i spełnia swoją funkcję. Szybko się zapełnia, teraz tylko podlewać.. Polecam