ZESTAW ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ HELENA 300L

1 967,50 zł 5%
1 869,12 zł brutto
1 519,61 zł netto
Dostępne
Zapytaj o produkt?

Opis pakietu

Zbiornik na deszczówkę dekoracyjny Helena 300l + Zbieracz z zaworem i przyłączem + Kranik chromowany lub mosiężny

Zbiornik na deszczówkę Helena 300L

Zbiornik na deszczówkę do ogrodu

Zbiornik na deszczówkę Helena o pojemności 300L jest wykonany z polietylenu. Zbiornik jest wierną reprodukcją śródziemnomorskiej amfory, która doskonale dopełnia ogrody stylizowane na wzór Toskański. Zbiornik został przygotowany w wyjątkowy sposób, gdyż jedna strona zbiornika ma celowo chropowatą i antyczną fakturę powierzchni. Natomiast druga strona jest doskonale gładka - delikatnie wykończona. Ten dysonans jest celowy i powoduje, że zbiornik jest wierniejszy antycznemu oryginałowi przez swoje pozorne niedoskonałości. Po obu stronach znajduje się również otwór na kranik 3/4". Zbiornik jest wyposażony w dolny otwór 3/4" do całkowitego wypuszczenia wody. Pozwala to zabezpieczyć zbiornik przed rozsadzeniem na zimową porę, jak również do łączenia zbiorników szeregowo. Wysokiej jakości materiał polietylenowy jest odporny na promieniowanie UV, dzięki temu zbiornik nie zmienia swojej barwy na słońcu. Dostępny w kolorze jasna cegła.

Aby zbierać wodę deszczową do zbiornika Helena, należy doposażyć się w zbieracz narynnowy do deszczówki o odpowiednim rozmiarze (dopasowany do średnicy rynny lub uniwersalny), połączyć zbieracz ze zbiornikiem oraz wybrać odpowiedni kranik do kolorystyki zbiornika.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
300
78,00
120,00

Kranik z gwintem zewnętrznym

Dedykowany kranik do zbiorników ozdobnych na wodę deszczową

Kranik z gwintem zewnętrznym 3/4" - stosowany do zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Dostępny w dwóch wersjach, chromowany lub mosiężny. Charakteryzuje się wysoką trwałością. Materiał, z którego został wykonany ma właściwości antykorozycjne. Dzięki temu może służyć przez długi czas bez awarii. 

Zestaw połączeniowy

Połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej 

Umożliwia połączenie zbiornika ze zbieraczem wody deszczowej. Długość węża 25 cm. Dostępny w dwóch różnych średnicach 25 mm i 32 mm. Wąż o średnicy 32 mm pasuje do większości zbieraczy wody deszczowej. Połączenie o średnicy 25 mm pasuje do separatora liści z funkcją napełnienia, dostępny na zamówienie. Podczas składania zamówienia prosimy o informacje dot. średnicy węża.
Polecamy obejrzeć również nasze inne oferty, jak na przykład Zestaw połączeniowy z wyrzynarką.

Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem

Łapacz deszczówki z filtrem i zaworem, montowany na rurze spustowej

Zbieracz wody deszczowej firmy 3P Technik zbierając deszczówkę z małych powierzchni dachowych (do 50 m2) zatrzymuje duże zanieczyszczenia np. liście. 

Zbieracz deszczówki nadaje się do podłączenia niemal wszystkich rur spustowych, okrągłych (średnica 68 mm - 100 mm) i do rur o przekroju prostokątnym (60 mm x 60 mm). Zestaw zawiera przyłącze na wężyki z zestawu połączeniowego (średnica 32 mm). Zbieracze wody opadowej posiadają funkcję przelewową. Wyposażono je w zawór umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub nawet całkowite odcięcie dopływu. Dostępne w dwóch różnych kolorach brązowym i szarym.


Polecamy również z naszej oferty zbieracz z filtrem siatkowym inox
Ocena
star star star star star
2022-07-01

Bardzo ładny zbiornik

W tamtym roku kupiłam do ogrodu, w tym roku zamówię dla córki bo bardzo się jej podoba :) Polecam Ewa