BLUELINE II CLASSIC GARDEN SYSTEM -12%
PLN6,751.47 Price PLN5,941.29

until the end of the promotion

List of products by brand Marseplast

Marseplast Sp. z o.o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 20 lat, wcześniej nazywaliśmy się Marseille Sp. z o.o. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej prężnie na rynku polskim i międzynarodowym. W naszym sklepie znajdziecie Pańśtwo pojemniki na piasek i sól.

Marseplast Sp. z o.o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 20 lat, wcześniej nazywaliśmy się Marseille Sp. z o.o. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej prężnie na rynku polskim i międzynarodowym. Głównym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości naszych usług i produktów, system obsługi klienta polegający na indywidualnym traktowaniu każdego z nich, jak również terminowość dostaw.

Jako jedni z niewielu świadczymy usługi w pełnym zakresie począwszy od projektowania i wykonywania form (posiadamy własną narzedziownię) przez przygotowanie surowca do produkcji (wytłaczanie, barwienie, napełnianie, mielenie, granulacja), produkcję detali aż po pakownie, magazynowanie i transport (posiadamy duże powierzchnie magazynowe oraz własne środki transportu).

Nad jakością produktów czuwa nasze laboratorium oraz zakładowa kontrola jakości.

Ulokowanie wszystkich tych działań w obrębie jednej firmy umożliwia osobom z pomysłami realizowanie i wdrażanie do produkcji ciekawych projektów, zapewniając jednocześnie skrócenie czasu wprowadzenia projektu w życie, zmniejszenie kosztów, daje gwarancję kontroli i poufności prowadzonych prac.

Wieloletnie doświadczenie uhonorowane jest licznymi atestami oraz obfituje w liczne patenty dotyczące zarówno rozwiązań technicznych produkowanych detali jak i rozwiązań technologicznych produkcji.

RAINWATER TANK TUR

  • 1000l tank
  • For mounting in the ground or as a free-standing unit
  • The warranty period is 5 years
Price
PLN1,033.99Regular price PLN1,099.99
PLN840.64 tax excl

SETTLER TANK TUR

  • Settler tank with 1000l capacity
  • For home sewage treatment plants
  • The warranty period is 5 years
Price
PLN1,089.46Regular price PLN1,159.00
PLN885.74 tax excl

SUPERSTRUCTURE TUR

  • Superstructure for a TUR tank
  • diameter 44 cm, height 20 cm
  • polyethylene material
Price
PLN109.47
PLN89.00 tax excl
Showing 1 - 12 of 15 item(s)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject