BLUELINE II CLASSIC GARDEN SYSTEM -12%
PLN6,751.47 Price PLN5,941.29

until the end of the promotion

List of products by brand Gama Plastic

Gama Plastic oferuje produkty bazujące na tworzywach sztucznych i specjalizujemy się w produkcji tradycyjnych systemów, zwanych drenażowymi oraz rozwiązań typu SBR i MBBR, czyli biologiczno-mechanicznych. Najwyższą jakość produktów zapewnia nam nowoczesne zaplecze techniczne. Dodatkowym filarem produkcyjnym są rozwiązania uzupełniające, które obejmują: studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, zbiorniki na szambo, separatory tłuszczu, pakiety drenarskie, nadstawki, tunele itp. Są to rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów oraz na działanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego zyskują coraz większą popularność. 

Gama Palstic wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia, służących do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, stanowi główne spektrum działalności naszej firmy. Do Państwa dyspozycji oddajemy gotowe systemy oczyszczania ścieków, separatory tłuszczy, zbiorniki na szambo, studnie przepompownie, itd. które doskonale sprawdzają się zarówno w tradycyjnych systemach i w tych bardziej zaawansowanych technologiczne, bazujących na osadzie czynnym.

Oferta producenta, oprócz specjalistycznych urządzeń do przydomowych oczyszczalni ścieków, obejmuje także zestawy, przeznaczony do wykonania opaski drenarskiej, a także systemy do gromadzenia oraz filtrowania powierzchniowych i gruntowych wód deszczowych. Polecamy także studnie przepompowe i wodomierzowe oraz elementy infrastruktury ogrodowej.

DRAINING TUNNEL

  • Cheap and effective infiltration rainwater and treated wastewater in the ground
  • Polyethylene, a durable tunnel with perforated walls
  • Made of polyethylene, yellow
Price
PLN186.96Regular price PLN233.70
PLN152.00 tax excl

SOAKAWAY WELL

  • Infiltration in the ground treated wastewater after biological treatment
  • Management of rainwater
  • Volume of 500L
Price
PLN731.85Regular price PLN861.00
PLN595.00 tax excl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject