Lista produktów marki Gama Plastic

Gama Plastic oferuje produkty bazujące na tworzywach sztucznych i specjalizujemy się w produkcji tradycyjnych systemów, zwanych drenażowymi oraz rozwiązań typu SBR i MBBR, czyli biologiczno-mechanicznych. Najwyższą jakość produktów zapewnia nam nowoczesne zaplecze techniczne. Dodatkowym filarem produkcyjnym są rozwiązania uzupełniające, które obejmują: studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, zbiorniki na szambo, separatory tłuszczu, pakiety drenarskie, nadstawki, tunele itp. Są to rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów oraz na działanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego zyskują coraz większą popularność. 

Gama Palstic wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia, służących do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, stanowi główne spektrum działalności naszej firmy. Do Państwa dyspozycji oddajemy gotowe systemy oczyszczania ścieków, separatory tłuszczy, zbiorniki na szambo, studnie przepompownie, itd. które doskonale sprawdzają się zarówno w tradycyjnych systemach i w tych bardziej zaawansowanych technologiczne, bazujących na osadzie czynnym.

Oferta producenta, oprócz specjalistycznych urządzeń do przydomowych oczyszczalni ścieków, obejmuje także zestawy, przeznaczony do wykonania opaski drenarskiej, a także systemy do gromadzenia oraz filtrowania powierzchniowych i gruntowych wód deszczowych. Polecamy także studnie przepompowe i wodomierzowe oraz elementy infrastruktury ogrodowej.

STUDNIA CHŁONNA GAMA

  • Rozsączanie w gruncie oczyszczonych ścieków po oczyszczaniu biologicznym
  • Zagospodarowanie wody deszczowej
  • Pojemność 500 l
Cena
731,85 zł Cena podstawowa 861,00 zł
595,00 zł netto

TUNEL DRENARSKI GAMA 150L

  • Rozsączanie wody deszczowej lub oczyszczonych ścieków w gruncie
  • Polietylenowy tunel z perforowanymi ścianami
  • Pojemność 150 l
Cena
186,96 zł Cena podstawowa 233,70 zł
152,00 zł netto