Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 171,00 zł - 1 656,00 zł

Pojemność

Pojemność

Kolor

Kolor

Pojemniki na odpady

Oferta obejmuje szeroki asortyment pojemników na odpady komunalne. W tej kategorii znajdziecie Państwo kubły zarówno dla domu, jak i firmy. Ponadto oferujemy także duże kontenery na śmieci. Mogą one służyć także jako kosze na odpady komunalne dla wspólnot mieszkaniowych. Są dostosowane do selektywnej zbiórki odpadów takich jak: papier, szkło, opakowania itd. W naszej ofercie znajdują się również kosze parkowe i uliczne, pojemniki na selektywną zbiórkę oraz pojemniki na piasek i sól

Aktywne filtry

Kompostownik Thermo - Wood 600 l do ogrodu

  • Ogrodowy kompostownik 600 l
  • Materiał Thermolen imitujący strukturę drewna
  • Kolor brązowo-antracytowy
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
541,20 zł
440,00 zł netto

Cechy pojemników na odpady

W gamie produktów znajdą Państwo kosze o pojemnościach: 60 l, 80 l, 120 l, 240 l i 360 l. W ofercie są również kontenery na kółkach o pojemności 660 l, 770 l i 1100 l. Pojemniki są zgodne z z normą DIN 30740 / EN 840 oraz posiadają znak gwarancji akustycznej (CE). Ponadto oferujemy także pojemnik ze specjalną kratką (rusztem) i wentylowaną komorą. Służy to gromadzeniu odpadów biodegradowalnych i umożliwia odseparowanie płynów. 

Nasze produkty można nabyć w różnych kolorach. Bogata paleta barw jest związana z potrzebą i wymogiem selektywnej zbiórki śmieci. Segregowanie odpadów jest regulowane przez prawo krajowe i unijne. W odpowiedzi na wspomniane potrzeby klientów oferujemy kolory koszów: niebieski, żółty, zielony, brązowy i czerwony. Jest to kombinacja barw idealna do selektywnej zbiórki odpadów. Pojemnik koloru czerwonego nadaje się świetnie w roli kubła na odpady medyczne. W związku z tym należy podkreślić, że pojemniki i szeroki wybór ich koloru, nadają się w pełni do segregacji odpadów (śmieci). 

Kosze na odpady zostały wykonane w technologii wtryskowej. Materiał wykorzystany do produkcji kubłów na śmieci to wysokiej jakości polietylen. Jego zaletami są odporność na uderzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Dlatego też sprawdzi się w każdej roli i sytuacji.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup pojemników na odpady. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.