ZESTAW BLUELINE II CLASSIC PEDROLLO 2600 -12%
6 751,47 zł Cena 5 941,29 zł

do końca promocji

Zbiorniki retencyjne

Zbiorniki retencyjne

zbiorniki tworzywa sztucznego HDPE mają za zadanie wstępne przejęcie wody deszczowej w momencie jej większego spiętrzenia i zabezpieczenie inwestycji przed podtopieniem poprzez regulowany odpływ wody. Zbiorniki mogą być opcjonalnie wyposażone w systemy wykorzystania wody deszczowej do nawadniania ogrodu, wykorzystania do celów spłukiwania toalet, myjni, pralni, itp. Zbiorniki w naszej ofercie są wykonane w procesie formowania rotacyjnego lub metodą zgrzewania SPIRO, co gwarantuje szczelność i wytrzymałość na lata.

Aktywne filtry

Zbiorniki retencyjny to tak na prawdę sztuczny zbiornik wody projektowany w celach zabezpieczenia przez nagłym skutkiem deszczu nawalnego, czyli podtopieniu terenu. Zbiorniki pełnią również dodatkowe funkcje, np: mogą służyć jako zbiornik przeciwpożarowy lub dodatkowy zasób wody do nawadniania terenów zielonych. Woda zebrana w zbiorniku retencyjnym może również być wykorzystywana do innych celów , np: myjni, spłukiwania toalet, itp.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć