Zbiorniki retencyjne

Zbiorniki retencyjne wykonane z tworzywa sztucznego HDPE mają za zadanie wstępne przejęcie wody deszczowej w momencie jej większego spiętrzenia. Oprócz tego zabezpieczają inwestycję przed podtopieniem poprzez regulowany odpływ wody. Zbiorniki mogą być opcjonalnie wyposażone w systemy wykorzystania wody deszczowej do nawadniania ogrodu, do spłukiwania toalet, myjni, pralni, itp. Zbiorniki w naszej ofercie są wykonane w procesie formowania rotacyjnego lub metodą zgrzewania SPIRO, co gwarantuje szczelność i wytrzymałość na lata.

Aktywne filtry

Zbiorniki retencyjny w ogólnym ujęciu to sztuczne zbiorniki wodne, projektowane w celach zabezpieczenia przed skutkami nagłego deszczu nawalnego, czyli podtopień terenu. Zbiorniki pełnią również dodatkowe funkcje, np.: mogą służyć jako zbiornik przeciwpożarowy lub dodatkowy zasób wody do nawadniania terenów zielonych. Woda zebrana w zbiorniku retencyjnym może również być wykorzystywana do innych celów: myjni, spłukiwania toalet, itp.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiornika retencyjnego. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki od 1500l do nawet 75000l pojemności, jak również duże instalacje komercyjne na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.