Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4 428,00 zł - 48 512,00 zł

Pojemność

Pojemność

Zbiorniki na nawozy płynne RSM

W tej kategorii znajdują się zbiorniki naziemne na nawozy płynne. Oferujemy pojemności nawet do 22000 l. Zbiorniki znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie rolnym. Zbiorniki na nawozy płynne nadają się do magazynowania roztworu saletrzano-mocznikowego (RSM), czy też nawozów azotowych. Dzięki dużym pojemnościom można zakupić nawóz po cenach hurtowych. Jest to szczególnie istotne, gdy ceny na rynku ulegają wahaniom.  Zbiorniki są wyposażone w systemy monitorowania poziomu cieczy. Opcjonalnie zestawy można zaopatrzyć w układy dystrybucji. Zbiorniki na RSM są opatrzone kilkuletnią gwarancją producenta. Wysokiej jakości produkty mogą pracować bez awarii przez długi czas.

W ofercie znajdą Państwo również:

Aktywne filtry

Zbiornik jednopłaszczowy na RSM Agro Tank...

  • Pojemność od 3500 l do 22000 l
  • Złącze STORZ i wskaźnik zegarowy
  • Dostępne wyposażenie opcjonalne
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
10 455,00 zł Cena podstawowa 11 931,00 zł
8 500,00 zł netto
Najniższa cena: 9 225,00 zł +13%

Zbiornik na RSM Agrimaster S 22000 l z pompą

  • Pompa zanurzeniowa 400 l/min, wąż wydawczy 6 m i łączeniowy 2 m
  • Pojemność 22000 l
  • Zbiornik na nawozy płynne RSM
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
19 065,00 zł Cena podstawowa 21 586,50 zł
15 500,00 zł netto
Najniższa cena: 18 450,00 zł +3%

Zbiornik na RSM Fortis Farm - nawozy płynne

  • Pojemność 10000 l i 15000 l
  • Wyposażony w układ napełniający i dystrybucyjny
  • Zbiornik polietylenowy na RSM
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
7 808,04 zł Cena podstawowa 8 487,00 zł
6 348,00 zł netto
Najniższa cena: 8 487,00 zł -8%

Zestaw Kingspan RSM+ON Agrimaster 22000l i...

  • Zbiornik na RSM Agrimaster 22000 l
  • Zbiornik na ON Fuelmaster 2500 l (wyposażenie std. 1)
  • Zestaw promocyjny do 30.11.24 r.
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
23 985,00 zł Cena podstawowa 45 128,70 zł
19 500,00 zł netto
Najniższa cena: 23 985,00 zł 0%
Materiał użyty do produkcji to polietylen. To tworzywo sztuczne jest odporne na działanie substancji chemicznych. Dodatkowo wykazuje dużą odporność na działanie wysokich i niskich temperatur. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem UV. Polietylen jest bardzo trwały i niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. W połączeniu z metodą rotacyjną produkcji oraz systemami kontroli, zbiorniki na nawozy płynne są w pełni bezpieczne. Nie posiadają szwów i zgrzewów. Ryzyko wycieku jest więc zredukowane do minimum.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiorników na nawozy płynne. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice i inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki w różnych pojemnościach i wyposażeniu. Dostępne są również duże instalacje komercyjne na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

FAQ

Czy przechowywanie nawozów w zbiornikach polietylenowych na RSM jest bezpieczne?

Nowoczesne zbiorniki polietylenowe na nawozy płynne RSM o specjalnej bezszwowej konstrukcji oraz wyposażone w systemy alarmowania i monitoringu cieczy gwarantują pełne bezpieczeństwo. Polietylen jest materiałem, który nie ulega korozji, więc jest idealny do przechowywania RSM, który ma silne właściwości utleniające. Ryzyko wycieku jest marginalne.
1

W jakim zbiorniku przechowywać RSM - zbiorniki metalowe czy zbiorniki z polietylenu?

Z uwagi na silne właściwości utleniające, RSM powoduje korozję. Dlatego też zbiornik powinien być dobrze zabezpieczony antykorozyjnie. Z tego powodu rekomenduje się zbiorniki z polietylenu, który jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na korozję.
1

Czy zbiorniki na RSM w ofercie umożliwiają dystrybucję nawozu?

Zbiorniki na nawozy płynne są standardowo wyposażone w zawór kulowy do pobierania zawartości. Mogą być również doposażone w pompę i złącza, co umożliwia dozowanie nawozu w zależności od potrzeb. Oprócz tego zbiorniki na RSM mogą mieć systemy monitoringu i alarmowania o stanie cieczy.
0

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na nawozy płynne?

Najważniejszym kryterium wyboru zbiorników na RSM jest pojemność. Najpopularniejsze są warianty 20 m3 i 22 m3. Zbiorniki o takiej pojemności pozwolą na pobranie całości RSM z cysterny. Jednakże warto zauważyć, że mniejsze pojemności również są popularne do zastosowania w mniejszych gospodarstwach. Standardowe wyposażenie zbiorników w pełni pozwala na wykorzystanie nawozu. Jednak oprócz tego warto doposażyć zbiornik w systemy monitoringu i alarmowania o stanie cieczy, co podniesie bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
1

Jakie substancje można przechowywać w zbiornikach na nawozy płynne RSM?

W zbiornikach na nawozy płynne RSM przechowuje się nawozy azotowe oraz roztwory saletrzano-mocznikowe.
1

Jak sprawdzić poziom zapełnienia zbiornika?

Każdy zbiornik na RSM ma właz rewizyjny, który umożliwia łatwą inspekcję oraz czynności konserwacyjne. Zbiorniki na nawozy płynne mogą być również wyposażone w systemy zarządzania paliwem. Szczególnie wygodne są systemy do zdalnego monitoringu, które informują użytkownika o stanie cieczy w zbiorniku za pomocą aplikacji.
1

Czy RSM w zbiorniku traci swoje właściwości?

Największym wyzwaniem podczas przechowywania RSM jest krystalizacja nawozu w ujemnych temperaturach. Temperatura krystalizacji zależy od zawartości azotu w nawozie. Proces ten można odwrócić, jednak jest to czasochłonne. Rekomenduje się zbiorniki dwupłaszczowe, które zabezpieczą zbiornik przed ujemnymi temperaturami. Drugim wyzwaniem są właściwości utleniające RSM, co powoduje korozję. Można temu zapobiec stosując zbiorniki z polietylenu.
0

Czy trzeba uzyskać pozwolenie na budowę zbiornika na RSM?

Według nowych przepisów zbiorniki na paliwo i na nawozy płynne nie wymagają pozwolenia na budowę. Pozwolenie na budowę nie dotyczy gotowych zbiorników, gdyż z definicji nie są one obiektami budowlanymi.
0

Czy zbiorniki na RSM można ze sobą łączyć?

Zbiorniki na nawozy płynne RSM można z powodzeniem ze sobą łączyć. Sposób łączenia jest zależny od konstrukcji zbiornika i technologii konkretnego producenta.
1