Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2 029,00 zł - 9 278,00 zł

Pompa

Pompa

Pojemność

Pojemność

Systemy wykorzystania deszczówki w ogrodzie

Kompletne zbiorniki na deszczówkę z pompą automatyczną do wykorzystania w ogrodzie

Oferowane w naszym sklepie systemy ogrodowe to kompletne zbiorniki na deszczówkę z pompą zatapialną w pełni automatyczną, z filtrem czyszczącym, wygodnym poborem wody do podlewania ogrodu.

Systemy zagospodarowania deszczówki w ogrodzie do nawadniania roślinności zyskują coraz większą popularność klientów. Wykorzystanie wody deszczowej w ogrodzie pozwalają zaoszczędzić nawet  50% kosztów wody wodociągowej dodatkowo zyskujemy wymierny efekt ekologiczny dla środowiska. Systemy bazują na zbiornikach monolitycznych z polietylenu renomowanych producentów z polski i zagranicy, które dobiera się do warunków gruntowych zastałych na terenie inwestycji. Do określenia pojemności zbiornika kalkuluje się uzysk wody z powierzchni zlewni zestawiając z szacunkiem zużycia na podlewanie - kalkulator doboru pojemności.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Aktywne filtry

Systemy zagospodarowania wody deszczowej są coraz bardziej pożądanym elementem nowego budownictwa. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów wynika, iż infrastruktura kanalizacji deszczowych jest bardzo słabo rozwinięta, gdyż w większości była projektowana  kilkanaście lat temu, kiedy aglomeracje miejskie nie przeżywały bumu budowlanego. Obecnie w warunkach zabudowy posiadanie zbiornika na deszczówkę często jest obligatoryjne dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Posiadanie systemy zagospodarowania deszczówki niesie ze sobą same zalety:
  • - Zaoszczędzisz pieniądze, dzięki mniejszemu zużyciu wody wodociągowej

  • - Staniesz się bardziej niezależny od dostawców wody oraz wzrostów jej cen

  • - Miękka woda z niską zawartością wapnia jest szczególnie korzystna dla roślin

  • - Weźmiesz czynny udział w ochronie środowiska naturalnego oraz zachowaniu cennych zasobów wodnych

  • - Unikniesz kosztów związanych z odprowadzaniem wody deszczowej do sieci kanalizacyjnej

  • - Zmniejszysz ryzyko lokalnych podtopień, dzięki gromadzeniu wody deszczowej u źródła i jej stopniowemu wykorzystaniu

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup kompletnego zbiornika na deszczówkę z pompą. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje małe systemy ogrodowe od 1000l pojemności jak również duże instalacje komercyjne na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji. Sprawdź nasze wyprzedaże!