Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3 287,00 zł - 8 180,00 zł

Pojemność

Pojemność

Mobilne stacje paliwa ON

Mobilne stacje paliwa na olej napędowy to rozwiązanie zarówno dla firm i osób prywatnych. Znajdują zastosowanie tam, gdzie wykorzystuje się pojazdy z silnikami diesla np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, itd. Mobilne stacje są przeznaczone do magazynowania oraz dystrybucji paliwa. Produkty są wykonane z polietylenu. Materiał ten odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie blaknie pod wpływem promieni UV. Jest także odporny na uszkodzenia. Wykazuje również wysoką odporność na substancje chemiczne.

Aktywne filtry

W naszej gamie produktów znajdują się mobilne zbiorniki na paliwo o pojemności 100 l - 900 l. Mobilne stacje paliwowe wyposażone są często koła. Umożliwia to sprawne przetransportowanie w miejsce pracy maszyn. Oprócz tego dostępne są także zbiorniki z innowacyjnym system, który ogranicza ruch cieczy. Dzięki temu transport jest znacznie bezpieczniejszy, gdyż niekontrolowane drgania zbiornika są zminimalizowane. Zbiorniki posiadają także akcesoria, służące do dystrybucji oleju napędowego. Umożliwia to użycie zbiornika w roli małej stacji paliwa. Magazynowanie większych ilości paliwa pozwala na zakup diesla po cenach hurtowych. Oprócz tego ograniczane są przestoje spowodowane niedoborami. Systemy dystrybucji pozwalają także na monitorowanie zużycia paliwa. Rozwiązania te wspomagają optymalizację kosztów w firmie. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup mobilnych stacji paliwa na olej napędowy. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice i inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki w różnych pojemnościach i wyposażeniu. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.