Filtruj według

Marka

Marka

ZESTAW BLUELINE II CLASSIC PEDROLLO 2600 -12%
6 751,47 zł Cena 5 941,29 zł

do końca promocji

Systemy Wody Szarej

Systemy Wody Szarej

Ściek szare, tzn. ścieki po myciu i kąpieli mogą być  oczyszczane są przy użyciu reaktora i przechowywane w zbiorniku oczyszczonej wody w celu ich późniejszego wykorzystania, np: do spłukiwania toalet lub wykorzystania wody do mycia technicznego. To tego służą systemy oczyszczalnia wody szarej. Dodatkowo woda szara może zostać połączona z wodą deszczową, tzw. woda zielona, aby zwiększyć zasób magazynowy wody do wykorzystania. 

Aktywne filtry

SYSTEM UV 2000

  • System uzdatniania wody deszczowej do parametrów wody pitnej
  • Oczyszczona woda nadaje się bezpośrednio do spożycia
  • Kompatybilny z filtrem Biovitor
Systemy wody szarej zdobyły popularność na zachodzie jako rozwiązania zwiększające recykling wody, z czym wiążę się niebywała oszczędność. W nowym budownictwie systemy wody szarej stały się już codziennością w powiązaniu z wykorzystaniem wody deszczowej. System można podzielić na dwa etapy oczyszczalnia: czyszczenia biologiczne oraz ultrafiltracji (reaktor biologiczny MBR). Oczyszczona woda jest magazynowana w zbiorniku, czy też kierowana do pojemnika dla deszczówki do ponownego wykorzystania przy spłukiwaniu toalet czy technicznym wykorzystaniu do mycia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć