Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 10 562,00 zł

Kompletne przepompownie

W ofercie znajdują się zarówno rozwiązania dla gospodarstw domowych oraz przemysłowych. Zbiorniki są przeznaczone do gruntów piaszczystych. W przypadku niesprzyjających warunków wodno-gruntowych zaleca się stosowanie opaski cementowej. 

Przepompownie ścieków stosowane są dla ścieków oczyszczonych lub wody brudnej. Wykorzystuje się je w celu podnoszenia ścieków do wyżej położonego odbiornika. Pompowane są one z niżej posadowionych przydomowych oczyszczalni ścieków. Mogą być również stosowane do podnoszenia wody brudnej z systemów drenarskich. Zestawy przepompowni wyposażone są w pompy Ebara.

Przepompowanie do ścieków surowych pompują ścieki bezpośrednio z wylotu kanalizacji sanitarnej do odbiornika powyżej. Pompy stosowane w przepompowniach posiadają swobodny przelot 50 mm lub są wyposażone w noże rozdrabniające.

Przepompownie dostępne są na indywidualne zapytanie. Oferujemy zestawy w różnych konfiguracjach z doborem pompy na życzenie. Jej parametry można dopasować do konkretnego zastosowania. Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami oraz o zapoznanie się z ofertą. 

Aktywne filtry

Przydomowa przepompownia ścieków PDM

  • Dla klientów indywidualnych, małych firm i wspólnot
  • Profesjonalna konstrukcja
  • Wyposażona w stopę sprzęgającą i prowadnice
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

Przydomowa przepompownia ścieków PDA

  • Dla klientów indywidualnych, małych firm i wspólnot
  • Nieskomplikowana i trwała konstrukcja
  • Wariant z pompami wolnostojącymi na dnie ze sztywno połączonymi rurociągami
star star star star star
1 Recenzji 
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup przepompowni ścieków. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.