TRWA NABÓR WNIOSKÓW MOJA WODA W 2024!

Nabór wniosków do programu Moja Woda ustalono początkowo do 30.06.24 r. Z końcem lutego ogłoszono zakończenie edycji.

ZBIORNIKI NA PALIWO - JAKIE UWARUNKOWANIA PRAWNE TRZEBA SPEŁNIĆ?

Magazynowanie, przewożenie i dystrybucja wiążą się z restrykcjami, które reguluje prawo. Aby móc korzystać z dobrodziejstw prywatnego magazynu paliwa trzeba spełnić konkretnie wymogi. Istotnym jest to, że do...

DOFINANSOWANIE LIKWIDACJI SZAMBA: WARSZAWSKIE WSPARCIE EKOLOGICZNEJ TRANSFORMACJI

W Warszawie można uzyskać nawet do 6000 zł na cel likwidacji szamba i przyłączenia do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Nabór wniosków trwa od 3 do 30 kwietnia. Dotacja jest kierowana do mieszkańców miasta, których...

WOJ. MAŁOPOLSKIE FINANSUJE ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ

Na program "Małopolska Deszczówka" przeznaczono 500 tys. zł w celu dofinansowania zakupu zbiorników na deszczówkę. Program wspomoże mieszkańców poprzez dotację na zbiorniki o pojemności 500-1000 l. Inicjatywa ma na...

DOFINANSOWANIE ZŁAP DESZCZ 2024 DLA WROCŁAWIA

Nabór wniosków trwa od 25 marca do wyczerpania puli środków. Na budowę systemu retencji można uzyskać dopłatę do 5000 zł (osoby fizyczne) lub nawet 10 000 zł (spółdzielnie).

ZŁAP DESZCZÓWKĘ W MIEŚCIE ZIELONKA 2024

Mieszkańcy miasta Zielonka mogą uzyskać do 80 % zwrotu kosztów kwalifikowanych, czyli do 3500 zł na zakup i montaż systemu zagospodarowania deszczówki. Nabór wniosków trwa do 31.03.24 r.

DRENAŻ NA DZIAŁCE GLINIASTEJ: ZAPOBIEGANIE WILGOCI

Drenaż na działkach gliniastych może być kluczowym elementem, który zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Zabezpiecza budynki oraz rośliny przed wpływem nadmiernej wilgoci.

DOTACJA NA MAŁĄ RETENCJĘ W RZESZOWIE RUSZA W 2024

Rusza nabór wniosków programu Mała Retencja w Rzeszowie. Wnioski można składać od 1 do 8 marca. Można uzyskać do 1000 zł, czyli dofinansowanie 80% kosztów kwalifikowanych.

OSTRÓW ŁAPIE DESZCZ PONOWNIE W 2024

Nabór wniosków trwa od dnia 01.02.24 r. do 29.02.24 r. Mieszkaniec może uzyskać od 500 zł do nawet 2000 zł. Dofinansowaniu podlegają naziemne i podziemne zbiorniki na deszczówkę oraz inne elementy systemu do retencji.

PRZEGLĄD POMP ŚCIEKOWYCH IBO DAMBAT

Firma IBO Dambat jest producentem pomp zatapialnych o parametrach, dostosowanych do różnych typów instalacji. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, co zapewnią dłuższą żywotność na tle konkurencji.

OGÓLNE ZASADY DOBORU POMP-FORMULARZ DOBORU

Prezentujemy dla Państwa formularz doboru pompy. Prosimy o jego wypełnienie oraz zapraszamy do kontaktu.

DOBÓR SYSTEMÓW CIŚNIENIOWYCH A WIELKOŚĆ GOSPODARSTWA - IBO DAMBAT

Firma Dambat oferuje niezawodne systemy ciśnieniowe. W poniższym artykule prezentujemy schemat doboru parametrów takiego urządzenia.

ZAPOTRZEBOWANIE NA WODĘ A ZASTOSOWANIE - PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

W niniejszym artykule prezentujemy zależność przykładowego zapotrzebowania na wodę od rodzaju jej zastosowania. 

DESZCZÓWKA 5.0 DLA SAMORZĄDÓW W WIELKOPOLSCE

Samorząd woj. wielkopolskiego ogłosił, że od 23.11.23 r. ruszył nabór wniosków do 5 edycji programu Deszczówka 5,0 i potrwa do 29.02.24 r. Dotacja jest skierowana dla jednostek samorządu terytorialnego.

BEZZWROTNA PREMIA DLA MŁODYCH ROLNIKÓW 2023

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) ogłosiła program dla młodych rolników. Nowy nabór wniosków trwa od 31.08.23 r. do 29.09.23 r. Można uzyskać 200 tys. zł na rozwój swojego gospodarstwa. 

Pokazano 1-15 z 170 pozycji