Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 586,00 zł - 17 898,00 zł

Pojemność

Pojemność

Kolor

Kolor

Wanny wychwytowe

W magazynach substancji niebezpiecznych zawsze istnieje możliwość wycieku, który może prowadzić do skażenia środowiska. Przedsiębiorcy mierzą się z tym wyzwaniem na co dzień. Działalność związana jest wtedy z ryzykiem, które trzeba koniecznie minimalizować. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilka rozwiązań tego problemu. W tej kategorii oferujemy: wanny wychwytowe, podłogi robocze i palety wychwytowe. W ofercie sklepu znajdą Państwo również pojemniki na substancje chemiczne.

Aktywne filtry

Paleta wychwytująca

 • Pojemność wychwytowa od 55 do 1050 l
 • Odporność na większość substancji chemicznych
 • Wyprofilowane dno ułatwiające transport
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
586,71 zł Cena podstawowa 651,90 zł
477,00 zł netto
Najniższa cena: 554,12 zł +6%

Podłoga robocza

 • Pojemność wychwytowa: 112 oraz 215 l
 • Ochrona przed rozlaniem substancji niebezpiecznych
 • Możliwość łączenia podłóg za pomocą zaczepów
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
1 097,35 zł Cena podstawowa 1 291,00 zł
892,15 zł netto
Najniższa cena: 1 032,80 zł +6%

Wanna wychwytowa Mini

 • Pojemność wychwytowa od 20 do 143 l
 • Wersja z kratownicą lub bez
 • Wysokość wanny od 135 do 175 mm
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
654,36 zł
532,00 zł netto

Stanowisko robocze pod zbiornik IBC/KTC

 • Pojemność wychwytowa 1260 l
 • Zdejmowana, samoustawiająca i nieprzesuwna kratownica
 • Nośność 2500 kg
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
17 897,73 zł
14 551,00 zł netto

Cechy wanny wychwytowej do przechwytywania substancji niebezpiecznych 

Jednym z popularnych rozwiązań problemu wycieków jest wanna wychwytowa — ociekowa. W razie niekontrolowanego wycieku jej celem jest przechwycenie groźnej substancji. Jednym słowem głównym zadaniem wanny wychwytowej jest zapobieganie skażeniu środowiska. Jest to więc obowiązkowe i konieczne zabezpieczenie. Powinno być na wyposażeniu każdej firmy, która wykorzystuje środki chemiczne w procesie produkcji.

Pojemność wanny wychwytowej musi być nieco większa niż przewidziana objętość składowanych substancji. Wanna wychwytowa - ociekowa wykonana jest z trwałych materiałów, które są odporne na różne środki chemiczne. W tym celu powszechnie stosuje się polietylen o średniej gęstości.

Podłogi robocze i palety wychwytowe

Oprócz wanny wychwytowej oferujemy także podłogi robocze i palety wychwytowe. Podłogi robocze stanowią wyposażenie stanowisk pracy w firmach, w których istnieje ryzyko kontaktu ze żrącą chemią. Celem jest zabezpieczenie stanowiska przed rozlaniem się substancji i skażeniem środowiska.  Podłogi robocze można łączyć ze sobą, tworząc większe powierzchnie robocze. Palety wychwytujące ustawia się pod beczkami z substancjami niebezpiecznymi. Obydwa te rozwiązania są tożsame. Ich budowa umożliwia łatwe czyszczenie, jednakże palety są głębsze od podłóg roboczych. Mają więc większą powierzchnię wychwytującą. Więcej informacji na temat substancji, które mogą mieć kontakt z produktami, znajduje się w ich opisie.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiornika na niebezpieczne substancje, takiego jak np. wanna wychwytowa. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje wanny wychwytowe, podłogi i palety wychwytowe. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.