Filtruj według

Cena

Cena

  • 339,00 zł - 449,00 zł

Syfony i uspokojony wlew

W kategorii oferujemy Państwu zestawy przeznaczone do zbiorników na deszczówkę. Uspokojony wlew pozwala utrzymywać wysoką czystość wody w zbiorniku, a syfon ogranicza nieprzyjemny zapach. Ich funkcją jest także redukcja wzburzania osadów na dnie zbiornika.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i niskim stopniem skomplikowania. Jest to gwarancja długoletniej pracy bez awarii i kosztownych napraw instalacji.

Aktywne filtry

Syfon przelewowy DN100

  • Syfon przelewowy do zbiorników plastikowych oraz betonowych
  • Wykonany z polietylenu DN100
  • Wyposażony w zabezpieczenie przed gryzoniami
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
426,55 zł Cena podstawowa 449,00 zł
346,79 zł netto
Najniższa cena: 319,68 zł +33%

Uspokojony wlew DN100

  • Wykonany z polietylenu
  • Pasuje do rur o średnicy DN100
  • Zapobiega zawirowaniom wody
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
339,15 zł Cena podstawowa 357,00 zł
275,73 zł netto
Najniższa cena: 297,83 zł +14%

Cechy akcesoriów do zbiorników na deszczówkę 

Produkty zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Jest ono odporne na niekorzystne warunki pracy. Kategoria obejmuje następujące zestawy:

  1. Syfony umożliwiają usuwanie zanieczyszczeń, które pływają po powierzchni wody, blokując dostęp tlenu. Głównym zadaniem zestawu jest ograniczać nieprzyjemny zapach. Produkt jest również dostępny z zabezpieczeniem przed gryzoniami.
  2. Uspokojony wlew zapobiega wzburzaniu zanieczyszczeń, które osiadają na dnie zbiornika. Jego zadaniem jest obniżenie prędkość strumienia wody. W efekcie brudna woda nie jest zasysana do instalacji. Oprócz tego ogranicza beztlenowy proces rozkładu, gdyż natlenia wodę. 
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup akcesoriów do zbiorników na deszczówkę. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje syfony i uspokojony wlew. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.