Pływające pobory wody

W kategorii znajdują się zestawy pływających poborów. Jest to czwarty stopień oczyszczania wody w zbiornikach na deszczówkę. Pobór ma za zadanie zasysać wodę ze zbiornika z poziomu około 20 cm pod jej lustrem. Właśnie tam znajduje się najczystsza woda. Urządzenia te gwarantują, że medium doprowadzone do pompy nie będzie zanieczyszczone cząstkami stałymi.
 
Zastosowanie zestawów pływających poborów stanowi kolejne zabezpieczenie urządzeń przed usterkami. Pozwala to ograniczyć koszty związane z naprawami instalacji. Nasze produkty cechują się wysoką jakością. Jest to gwarancja, że przez wiele lat nie ulegną awarii. 

Aktywne filtry

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

PŁYWAJĄCY POBÓR DO POMPY Z WĘŻEM

  • Pobiera najczystszą wodę ze zbiornika
  • Wyposażony w pływak i koszyk filtrujący
  • Zestaw posiada 2 m wąż ssący
Cena
600,50 zł
488,21 zł netto

Cechy systemu pływających poborów

Prezentowane zestawy poborów składają się z sita filtracyjnego, zaworu zwrotnego oraz kuli pływającej. Kołnierz wokół sita zapobiega zasysanie mułu z dna zbiornika przy niskim poziomie wody. Filtr siatkowy stanowi dodatkową ochronę przed zanieczyszczeniami. Pobory są zamontowane na elastycznym wężu ssącym, co umożliwia swobodne poruszanie się całego zestawu. Oprócz tego stosuje się regulatory przepływu, gdy planowane jest odprowadzenia wody ze zbiornika w sposób ustalony. Do produkcji zestawów wykorzystano trwałe tworzywo sztuczne, stal nierdzewną i mosiądz. 

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup pływających poborów. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.