• Nowy

Pływający pobór wody z wężem

1 280,50 zł brutto
1 041,06 zł netto
4000902
Średnica:
Na zamówienie
Zapytaj o produkt?
  • Średnica oczek 0,3 mm
  • Do wyboru wariant 1" oraz 1 1/4"
  • Wąż w zestawie

Pływający pobór wody z wężem

Celem stosowania pływającego poboru wody jest uzyskanie czystej wody ze zbiornika. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Pływak pozwala unosić mu się na powierzchni wody. Dzięki temu zaciąga wodę na głębokości ok. 20 cm pod powierzchnią lustra cieczy. Jest to gwarancja, że woda jest pobierana z najczystszej części zbiornika. Na dnie osiada muł i inne ciężkie zanieczyszczenia. Na powierzchni  wody również unoszą się nieczystości. Dlatego też obszar poboru wody powinien znajdować się pod powierzchnią wody, lecz nie na dnie zbiornika. Pływający pobór wody stanowi czwarty stopień oczyszczania wody w zbiorniku

Oferowany pływający pobór wody z wężem posiada filtr o bardzo małej średnicy oczek – 0.3 mm. To dodatkowa ochrona przed nieczystościami. Daje to gwarancję, że praktycznie wszystkie zanieczyszczenia zostają odfiltrowane przed wpłynięciem wody do pompy. Dostępne dwa wymiary poboru 1" oraz 1 1/4". 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy wiele zbiorników na deszczówkę, kompatybilnych z pływającymi poborami wody. 

Podsumowanie

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 Recenzji)

Wybierz wiersz poniżej, aby filtrować recenzje.

editNapisz recenzję