Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 12 420,00 zł

Pojemność

Pojemność

Zbiorniki na wodę pitną podziemne

W kategorii zbiorniki na wodę pitną podziemne znajdują się rozwiązania z polietylenu. Jest to materiał odporny na działanie substancji chemicznych. Wykazuje dużą trwałość na uszkodzenia mechaniczne. Nie koroduje i nie blaknie pod wpływem UV. Jest to tworzywo bardzo często wykorzystywane w branży spożywczej. Zbiorniki podziemne  są opatrzone atestem PZH, który uprawnia je do bezpiecznego przechowywania wody pitnej. W naszej ofercie znajdują się zbiorniki na wodę o pojemności od 1150 l do nawet 50000 l. Technologia produkcji oparta jest o formowanie rotacyjne. Takie zbiorniki nie mają szwów i zgrzewów. Dzięki temu ryzyko wycieku jest marginalne. Dodatkowo konstrukcja jest wzmacniana ożebrowaniem. W rezultacie zbiornik na wodę pitną to produkt wysokiej jakości i wytrzymałości. Potwierdzają to długoletnie okresy gwarancji, której udzielają producenci.

Szeroka gama produktów obejmuje warianty dla użytkownika prywatnego. Oprócz tego zajmujemy się także większymi instalacjami dla zastosowań komercyjnych. Do zbiorników podziemnych na wodę pitną są dedykowane nadbudowy oraz pokrywy, które również są dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z produktami.

Aktywne filtry

Zbiornik na wodę pitną Ecoline V

  • Zbiorniki pionowe
  • Podziemne zbiorniki na wodę pitna z atestem PZH
  • Pojemność od 1150 l do 3000 l
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
4 743,35 zł Cena podstawowa 4 993,00 zł
3 856,38 zł netto
Najniższa cena: 4 473,96 zł +6%
Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup podziemnych zbiorników na wodę pitną. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje rozwiązania dla klienta prywatnego, ale również duże modele przemysłowe. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.