Filtruj według

Cena

Cena

  • 832,00 zł - 876,00 zł

Pojemność

Pojemność

Studzienki kanalizacji

W tej kategorii znajdują się studzienki kanalizacji wykonane z tworzywa sztucznego. Tego typu rozwiązania stosuje się przede wszystkim na prywatnych posesjach. Studnie przeznaczone są do sieci kanalizacji: grawitacyjnej, sanitarnej, deszczowej, półrozdzielczej, ogólnospławnej i przemysłowej.

System studzienek z tworzywa sztucznego umożliwia łatwą wymianę elementów instalacji. Dzięki temu nie ma konieczności demontażu i wymiany całego systemu. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo także studzienki wodomierzowe oraz studzienki przepompowni ścieków. Szeroka gama produktów obejmuje studnie o różnych wymiarach. Wysoki stopień personalizacji produktów daje możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania pod indywidualne wymagania.

Aktywne filtry

Studnia kanalizacyjna

  • Monolityczna konstrukcja z trwałego tworzywa sztucznego - 100 % szczelność
  • Przeznaczone do kanalizacji grawitacyjnej, sanitarnej, deszczowej, półrozdzielczej lub ogólnospławnej
  • Możliwość manualnej regulacji wysokości
  • W zestawie dedykowana pokrywa
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
832,20 zł Cena podstawowa 876,00 zł
676,59 zł netto
Najniższa cena: 805,92 zł +3%

Cechy studzienek

Produkty wykonane z tworzywa sztucznego stanowią nową generacją studzienek kanalizacyjnych. Nowa technologia wypiera stopniowo konwencjonalne instalacje. Jest to spowodowane przede wszystkim dużymi atutami materiału konstrukcji. Jednym ze wspomnianych jest, chociażby niska waga. Znacząco usprawnia to proces montażu i transportu. Na uwagę zasługuje również duża odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Co ważne tworzywo sztuczne nie ulega korozji. Jest to gwarancja sprawnego działania systemu kanalizacyjnego przez długie lata bez awarii.

W ofercie sklepu Aquatechnika znajdą Państwo szeroki zakres studzienek przeznaczonych do kanalizacji. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.