Zbiorniki na deszczówkę podziemne

Zbiorniki na deszczówkę podziemne

Zbiorniki na wodę deszczową mogą spełniać różne funkcje gromadzenia deszczówki. Głównie, zbiornik na deszczówkę instaluje się w celu gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej dla domu (spłukiwanie toalet), ogrodu (nawadnianie roślin) lub do celów wstępnej retencji przy dużych opadach deszczowych, co zabezpiecza nasza inwestycję przed zalaniem. Wykorzystanie deszczówki w zbiornikach na wodę deszczową niesie ze sobą nie tylko efekt ekologiczny, ale przynosi realne oszczędności dla portfela użytkownika. Obliczono, że przy umiejętnym zagospodarowaniu wody deszczowej można zaoszczędzić do 50% kosztów za wodę wodociągową.

Wszystkie zbiorniki na deszczówkę podlegają dofinansowaniu w programie " MOJA WODA" jak również w innych programach lokalnych Złap deszczówkę, Mój Deszcz, itp.

W ofercie znajdą Państwo również:

 Systemy ogrodowe do wykorzystania deszczówki     oraz   Zbiorniki naziemne na deszczówkę dekoracyjne


Aktywne filtry

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ GAMA RAIN

 • Podziemny zbiornik na deszczówkę
 • Zbiornik na korzystne warunki wodno-gruntowe
 • Pojemność od 1000 do 3500 l 
Cena
1 131,60 zł Cena podstawowa 1 414,50 zł
920,00 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ BLUELINE II

 • Podziemny zbiornik na deszczówkę Blueline
 • 25 lat gwarancji na szczelność zbiornika
 • Pojemność od 2600 do 10000 l
Cena
3 831,60 zł Cena podstawowa 4 164,78 zł
3 115,12 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ NEO

 • Podziemny, płaski zbiornik na deszczówkę
 • Zbiornik monolityczny z 35-letnią gwarancją
 • Pojemność od 1500 do 40000 l
Cena
3 187,72 zł Cena podstawowa 3 464,91 zł
2 591,64 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ F-LINE

 • Podziemny, płaski zbiornik na deszczówkę
 • Zbiornik na niekorzystne warunki wodno-gruntowe 
 • Pojemność od 1500 do 7500 l
Cena
3 469,49 zł Cena podstawowa 3 771,18 zł
2 820,72 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIKI DESZCZÓWKĘ ROTERRA

 • Zbiorniki podziemne na deszczówkę lub szambo
 • Możliwość obciążenia ruchem kołowym
 • Pojemność od 10 do 65 m3
Cena
14 549,30 zł
11 828,70 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK BLACKLINE

 • Zbiornik podziemny na wodę deszczową i ścieki
 • Pojemność: 5200 l, 7600 l i 10000 l
 • Możliwość posadowienia w wodach gruntowych, przykrycie gruntem do 1,5 m
Cena
14 260,62 zł
11 594,00 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

ZBIORNIK ET

 • Zbiornik płaski, cylindryczny - 25 lat gwarancji
 • Zbiornik na deszczówkę lub szambo
 • Pojemność 3000 l
Cena
5 448,90 zł
4 430,00 zł netto

Zbiorniki z naszej oferty są produkowane w procesie formowania rotacyjnego (monolityczna budowa zbiornika) co sprawia, że zbiorniki cechują się wysoką wytrzymałością i zapewniają 100% szczelności (brak szwów, zgrzewania, skręcania modułów). Wybrane zbiorniki można instalować nawet pod ruch kołowy samochodów osobowych, a nawet ciężarowych. Z gamy produktowej można wyróżnić płaskie zbiorniki na deszczówkę, które można posadowić w gruntach ciężkich i wysokich wodach gruntowych. 

Oferujemy zbiorniki renomowanych i sprawdzonych producentów z polski i zagranicy, co zapewnia naszym klientom możliwość szerokiego wyboru w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, służymy Państwu profesjonalnym doradztwem co do doborów zbiorników, montażu, wykorzystania wody deszczowej.

Dobór zbiornika na deszczówkę

Pojemność zbiornika na deszczówkę należy wybierać poprzez obliczenie powierzchni zlewni, dopasowanie odpowiedniego współczynnika spływu oraz uwzględnienie wielkości opadów na danym terenie. Jest to metoda określająca możliwy uzysk wody deszczowej, co może nam się przydać do doboru zbiornika do celów zagospodarowania wody deszczowej. Zachęcamy do korzystania z naszego kalkulatora doboru pojemności.
Wybór modelu zbiornika podziemnego do wody deszczowej także nie jest takie proste, gdyż należy wziąć pod uwagę kilka istotnych parametrów. Znajomość warunków gruntowych (grunty piaszczyste, gliniaste, inne) pozwalana na dopasowanie odpowiedniego typu zbiornika na deszczówkę pod względem wytrzymałości na ściskanie gruntów i głębokości przysypania. Wiedza o poziomie wody gruntowej pozwoli nam uniknąć sytuacji wypchnięcia zakopanego zbiornika w wypadku ich wysokiego stanu - zalecane zbiorniki płaskie. Warto także informacje na temat parametrów geologicznych gruntu przy projektowaniu przelewu awaryjnego, gdy znajdziemy się w sytuacji kiedy nie wykorzystamy wody zgromadzonej w zbiorniku a będzie się ona zbierać przy okazji deszczów.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiornika na deszczówkę. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki od 1000l do 75000l pojemności, jak również duże instalacje komercyjne na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.