Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 635,00 zł - 3 620,00 zł

Przepływ

Przepływ

Objętość

Objętość

ZBIORNIKI PANETTONE -12%
746,61 zł Cena 657,02 zł

do końca promocji

Komory neutralizacji i odmulacze

Komory neutralizacji kwasów i odmulacze zawiesin

neutralizatory kwasów to urządzenia przeznaczone do neutralizacji kwasów zawartych w ściekach instalowane na podejściach kanalizacyjnych do pomieszczeń, w których istnieje ryzyko rozlania kwasów mineralnych, np. akumulatorownie, laboratoria itp.

Aktywne filtry

Do neutralizatora nie należy wprowadzać ścieków sanitarnych i deszczowych.Urządzenia wykorzystują procesy zobojętnienia na drodze wymiany jonowej. Komory można instalować jako neutralizatory podziemne przepływowe, ale również w zabudowie wolnostojące.  Urządzenia są wykonane z materiałów odpornych na działania agresywne ścieków - polietylen. Swoje zastosowanie neutralizatory znajdują w  stacjach złomowania pojazdów, laboratoria chemiczne, pomieszczenia przechowywania baterii lub akumulatorów, zakłady chemiczne.
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup komór neutralizacji. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć