Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 635,00 zł - 4 701,00 zł

Komory neutralizacji i odmulacze

Komory neutralizacji kwasów to urządzenia przeznaczone do neutralizacji kwasów zawartych w ściekach. Są instalowane na podejściach kanalizacyjnych do pomieszczeń, w których istnieje ryzyko rozlania kwasów mineralnych. Neutralizatory znajdują zastosowanie w stacjach złomowania pojazdów, laboratoria chemiczne, pomieszczenia przechowywania baterii lub akumulatorów, zakłady chemiczne.

Do neutralizatorów nie należy wprowadzać ścieków sanitarnych i deszczówki. Urządzenia wykorzystują procesy zobojętnienia na drodze wymiany jonowej. Komory można instalować jako neutralizatory podziemne przepływowe, ale również w zabudowie wolnostojące.  Urządzenia są wykonane z materiałów odpornych na działania agresywne ścieków (polietylen). 

Odmulacze mają za zadanie zatrzymać sedymentującą zawiesinę w separatorze. Następnie ściek kierowany jest do komory separującej substancje tłuszczowe lub ropopochodne.

Aktywne filtry

Odmulacz

  • Odmulacz zawiesin
  • Przeznaczony do zamontowania przed separatorem
  • Średnica króćców 160 mm
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
2 635,89 zł
2 143,00 zł netto
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup odmulaczy i komór neutralizacji. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice i inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.