Filtruj według

Cena

Cena

  • 569,00 zł - 1 585,00 zł

Filtry Anty-odorowe

Urządzenia służą do filtracji odorów, które powstają w szambach. Zapobiegają wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów spowodowanych rozkładem ścieków komunalnych. Wysoko absorpcyjny węgiel aktywny zastosowany w filtrach OXYS przechwytuje odór z szamba zapewniając wysoki komfort zapachowy dla otoczenia. Łatwe w zastosowaniu dla włazów oraz wywiewek wentylacyjnych. Filtry zachowują pełną sprawność nawet do 3-4 lat funkcjonowania. Wkład filtra jest wymienny i łatwy w montażu. W ofercie znajdują się różne typy filtrów antyodorowych: podwłazowe (kwadratowe, prostokątne i okrągłe), wewnątrz kominkowe, a także solarne. Filtry solarne posiadają wentylator, który jest zasilany energią słoneczną. Wentylator zapewnia optymalny przepływ powietrza w komorze filtracyjnej, co zwiększa sprawność filtracji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z doradcami.

Aktywne filtry

Filtr antyodorowy wentylacyjny

  • Wentylacyjny filtr antyodorowy opcjonalnie z podstawką
  • Średnica kominka 110 lub 160 mm 
  • Materiał: PEHD oraz stal nierdzewna
  • Montowany do korpusu zbiornika
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
724,00 zł
588,62 zł netto

Filtr antyodorowy podwłazowy prostokątny

  • Podwłazowy filtr antyodorowy
  • Pasuje do włazów o różnych wymiarach
  • Łatwy montaż pod włazem rewizyjnym
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
1 584,25 zł
1 288,01 zł netto
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup filtra anty odorowego. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcą. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

FAQ

Co to są i do czego służą filtry antyodorowe?

Filtry antyodorowe to rozwiązanie, które ma zapobiegać wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów ze zbiorników oczyszczalni ścieków. Wysoko absorpcyjny węgiel aktywny zastosowany w filtrach OXYS przechwytuje odór z oczyszczalni zapewniając wysoki komfort otoczenia. Łatwe w zastosowaniu dla włazów oraz wywiewek wentylacyjnych. Posiadamy kilka rodzajów filtrów antyodorowych o różnych kształtach i konfiguracjach. Więcej informacji w poradniku.
1

Jak często należy wymieniać wkład węglowy?

Deklaruje się, iż żywotność filtra węglowego wynosi nawet do 5 lat. Jest to zależne od sposobu i intensywności użytkowania Następnie zalecana jest wymiana całego wkładu filtrującego przez specjalistyczny serwis.
1

Czy filtry posiadają deklarację zgodności?

Producent udziela deklaracji zgodności na filtry antyodorowe. Są one w pełni zgodne z normami i bezpieczne dla użytkownika.
0

Kiedy należy stosować filtry antyodorowe?

Filtry antyodorowe są dedykowane do celów neutralizacji odorów pochodzących ze studzienek kanalizacyjnych, przepompowni ścieków oraz szamb. Wysokie stężenie odoru może być niebezpieczne dla zdrowia i życia człowieka. Filtry antyodorowe z węglem aktywnym są jednym z nowoczesnych rozwiązań, który eliminuje ten problem i poprawia komfort użytkowania instalacji. Najwyższym dopuszczalnym stężeniem siarkowodoru dla ośmiogodzinnego czasu pracy to 7 ppm.
1

Czy można wymienić wkład samodzielnie?

Tak, jest taka możliwość, jednakże zużyty wkład należy zutylizować. Dlatego też zaleca się zlecenie czynności serwisowych wykwalifikowanej firmie.
1