Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 11 066,00 zł - 16 870,00 zł

Oczyszczalnie biologiczne

Przydomowe oczyszczalnie biologiczne to urządzenia do oczyszczania ścieków komunalnych zbudowane na bazie jednego zbiornika, tzw. reaktora biologicznego. Oczyszczalnia biologiczna działa na bazie sekwencji procesów oczyszczania, takich jak sedymentacja, oczyszczanie beztlenowe, natlenianie, które powtarzają się w ustalonych interwałach. Oczyszczalnie zapewniają wysoką sprawność oczyszczania, ale do prawidłowej pracy niezbędne jest podłączenie do źródła prądu. Należy pamiętać, o systemie odprowadzania ścieków oczyszczonych, które trzeba uwzględnić w instalacji naszej oczyszczalni. Idealnie sprawdzają w tym zakresie systemy odprowadzenia wody do gruntu (drenaż). Wysokiej klasy oczyszczalnie mogą być montowane na terenach aglomeracji, gdyż spełniają wysokie wymagania norm europejskich. Więcej informacji na ten temat znajduje się w poradniku - Zgłoszenie przydomowej oczyszczalni ścieków. Zapraszamy do zapoznania się z treścią.

Aktywne filtry

Biologiczna oczyszczalnia ścieków PRIMAtech-E...

  • Od 2 do 14 użytkowników
  • Ze zbiornikiem Try HDPE (trójwarstwowym)
  • Nowoczesna oczyszczalnia biologiczna (sekwencyjny reaktor biologiczny)
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
11 628,02 zł Cena podstawowa 13 365,54 zł
9 453,67 zł netto
Najniższa cena: 12 729,09 zł -9%

Biologiczna oczyszczalnia z tunelami...

  • Ze zbiornikiem Try HDPE (trójwarstwowym)
  • W komplecie z tunelami rozsączającymi
  • Od 2 do 14 użytkowników
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
14 676,42 zł Cena podstawowa 16 869,45 zł
11 932,05 zł netto
Najniższa cena: 14 676,42 zł 0%

Cechy przydomowych oczyszczalni biologicznych
 

Oczyszczalnie biologiczne to urządzenia mające na celu usunięcie ze ścieków te zanieczyszczenia, które są biologicznie rozkładalne. W procesie biologicznego rozkładu zanieczyszczeń organicznych wykorzystuje się mikroorganizmy zawieszone w toni ścieków (metoda osadu czynnego) lub mikroorganizmy tworzące utwierdzoną biomasę (złoża biologiczne).

W technologii biologicznego oczyszczania ścieków wyróżnia się procesy prowadzone w warunkach: 
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup oczyszczalni biologicznej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.