Filtruj według

Oczyszczalnia

Oczyszczalnia

Marka

Marka

Model

Model

ZESTAW BLUELINE II CLASSIC PEDROLLO 2600 -12%
6 751,47 zł Cena 5 941,29 zł

do końca promocji

Oczyszczalnie Biologiczne

Przydomowa Oczyszczalnia Biologiczna

to urządzenia do oczyszczania ścieków komunalnych zbudowane na bazie jednego zbiornika, tzw reaktora biologicznego. Oczyszczalnia biologiczna działa na bazie sekwencji procesów oczyszczania, takich jak sedymentacja, oczyszczanie beztlenowe, natlenianie, co powtarza się w ustalonym czasie. Oczyszczalnie zapewniają wysoką sprawność oczyszczania, ale do swojej pracy niezbędne jest podłączenie do prądu. Wysokiej klasy oczyszczalnie mogą być montowane na terenach aglomeracji, gdyż spełniają wysokie wymagania norm europejskich. Do systemu oczyszczalni należy pamiętać o systemie odprowadzenia wody oczyszczonej. Idealnie sprawdzają w tym zakresie systemy odprowadzenia wody do gruntu.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie Biologiczne 

Urządzenia mające mają na celu usunięcie ze ścieków biologicznie rozkładalnych zanieczyszczeń. Do prowadzenia procesów biologicznego rozkładu zanieczyszczeń organicznych wykorzystuje się populacje mikroorganizmów zawieszone w toni ścieków (metody osadu czynnego) lub mikroorganizmy tworzące utwierdzoną biomasę (złoża biologiczne). W technologii biologicznego oczyszczania ścieków wyróżnia się procesy prowadzone w warunkach: tlenowych – biologiczne utlenianie, nitryfikacja - anoksycznych (niedotlenionych) – denitryfikacja.

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup oczyszczalni biologicznej. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć