Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 939,00 zł - 5 472,00 zł

Alarmy do separatorów

Alarmy dla instalacji separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczowych to urządzenia alarmowe do obsługi separatorów. Detektory mogą pracować z jedną, dwiema lub trzeba sondami. Sondy mają za zadanie alarmować o przepełnieniu separatora lub zbiornika oraz o przekroczeniu limitu substancji ropopochodnych, tłuszczowych, przekroczeniu limitu osadu w osadniku. Nasza szeroka oferta obejmuje różne warianty alarmów. Od urządzeń z jedną sondą po warianty, które mają możliwość sygnalizowania z kilku sond. Dzięki temu klient ma możliwość dobrania odpowiedniego rozwiązania pod swoje potrzeby. Detektory to urządzenia wyspecjalizowane i dokładne. Dzięki nim kontrola stanu cieczy jest bezpieczna i niezwykle prosta. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z doradcą.

Aktywne filtry

Możemy również dopasować rozwiązanie na indywidualne zapytanie. Urządzenia alarmowe posiadają funkcje wysyłania komunikatów sms, są kompatybilne z systemami BMS oraz mają możliwość zasilania bateryjnego. Sondy mogą być instalowane w miejscach zagrożonych wybuchem - certyfikowane sondy z oznaczeniem ATEX. Umożliwia to montaż naszych urządzeń w miejscach takich jak stacje paliw, rafinerie lub inne obszary z oznaczeniem strefy„0”.

Aquatechnika to idealne miejsce na zakup alarmu do separatora substancji ropopochodnych i tłuszczowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.