Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 859,00 zł - 6 040,00 zł

Model czujnika

Model czujnika

ZESTAW BLUELINE II CLASSIC PEDROLLO 2600 -12%
6 751,47 zł Cena 5 941,29 zł

do końca promocji

Alarmy do separatorów

Alarmy dla instalacji separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczowych

Urządzenia alarmowe do obsługi separatorów  substancji ropopochodnych oraz tłuszczowych. Detektory mogą pracować z jedną, dwiema lub trzeba sondami. Sondy mogą alarmować o przepełnieniu separatora lub zbiornika lub/i  przekroczeniu limitu substancji ropopochodnych lub tłuszczowych lub/i przekroczeniu limitu osadu w osadniku. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z doradcą.

Aktywne filtry

DETEKTOR SQUEALER BASIC

  • Detektor 1-sondowy
  • Do wyboru 1 z 3 modeli sond: MAX(przepełnienia)/OILER(poziom tłuszczu i oleju ropopchodnego)/SLUDO(warstwy osadu)
  • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
1 859,00 zł
1 511,38 zł netto

DETEKTOR SQUEALER TWIN

  • Detektor 2-sondowy
  • Do wyboru 2 z 3 modeli sond: (MAX+OILER) przepełnienia i poziomu tłuszczu i oleju ropochodnego, (MAX+SLUDO) przepełnienia i osadu, (OILER+SLUDO) poziomu tłuszczu, oleju ropopochodnego i osadu
  • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
3 124,20 zł
2 540,00 zł netto

DETEKTOR SQUEALER TRIPLE

  • Detektor 3-sondowy, S-3-WRL, S-3-WRL-GSM
  • Do wyboru 3 sondy: (MAX) przepełnienienia, (OILER) poziomu tłuszczu i oleju ropopchodnego, (SLUDO) poziomu osadu
  • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
6 039,30 zł
4 910,00 zł netto
W ofercie możemy również dopasować rozwiązanie na indywidualne zapytanie. Urządzenia alarmowe posiadają funkcje wysyłania komunikatów sms, są kompatybilne z systemami BMS oraz posiadają możliwość działania na baterii. Sondy mogą być instalowane w miejscach zagrożonych wybuchem -certyfikowane sondy z oznaczeniem ATEX. Umożliwia to montaż naszych urządzeń w miejscach takich jak stacje paliw, rafinerie, lub inne obszary z oznaczeniem strefy„0”
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup alarmu do separatora substancji ropopochodnych i tłuszczowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć