Alarmy do separatorów

Alarmy dla instalacji separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczowych

Urządzenia alarmowe do obsługi separatorów  substancji ropopochodnych oraz tłuszczowych. Detektory mogą pracować z jedną, dwiema lub trzeba sondami. Sondy mogą alarmować o przepełnieniu separatora lub zbiornika lub/i  przekroczeniu limitu substancji ropopochodnych lub tłuszczowych lub/i przekroczeniu limitu osadu w osadniku. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z doradcą.

Aktywne filtry

W ofercie możemy również dopasować rozwiązanie na indywidualne zapytanie. Urządzenia alarmowe posiadają funkcje wysyłania komunikatów sms, są kompatybilne z systemami BMS oraz posiadają możliwość działania na baterii. Sondy mogą być instalowane w miejscach zagrożonych wybuchem -certyfikowane sondy z oznaczeniem ATEX. Umożliwia to montaż naszych urządzeń w miejscach takich jak stacje paliw, rafinerie, lub inne obszary z oznaczeniem strefy„0”
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup alarmu do separatora substancji ropopochodnych i tłuszczowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.