Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 94,00 zł - 1 963,00 zł

Pojemność

Pojemność

Wersja

Wersja

Ilość pakietów PRO

Ilość pakietów PRO

Średnica Włazu

Średnica Włazu

Systemy rozsączania wody w gruncie

Studnie chłonna, skrzynka rozsączająca, skrzynka chłonna, tunele drenarskie, tunele chłonne

Służą do rozprowadzenia nadmiaru wody deszczowej zbieranych z terenów utwardzonych do gruntu. Rozwiązanie również wykorzystuje się przy projektowaniu systemów do zagospodarowania wody deszczowej dla domu i ogrodu jako zabezpieczenie przed nadmiernym gromadzeniem wody deszczowej w zbiorniku na deszczówkę (przelew awaryjny). System ma bezpiecznie przejąć przelewającą się wodę deszczową i równomiernie odprowadzić ja do gruntu. Ważnym aspektem systemów rozsączających deszczówkę do gruntu jest jego pojemność retencyjna oraz aktywna powierzchnia rozsączania. Systemy projektuje się biorąc pod uwagę przepuszczalność gruntu i wysokość wód gruntowych jak również powierzchnię zlewni oraz jeśli jest zaplanowana pojemność zbiornika na wodę deszczową. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomocą w doborze systemu.

Aktywne filtry

TUNEL DRENARSKI BECKER 320L

 • Tunele o pojemności 320 l
 • Możliwość posadowienia w terenie jezdnym 
 • Polietylenowe tunele z perforowanymi ścianami
Cena
147,60 zł
120,00 zł netto

STUDNIA CHŁONNA GAMA

 • Rozsączanie w gruncie oczyszczonych ścieków po oczyszczaniu biologicznym
 • Zagospodarowanie wody deszczowej
 • Pojemność 500 l
Cena
731,85 zł Cena podstawowa 861,00 zł
595,00 zł netto

TUNEL DRENARSKI GRAF

 • Polietylenowe tunele z perforowanymi ścianami o pojemności 300 l
 • Możliwość łączenia dnami 
 • Rozsączanie wody lub ścieków oczyszczonych do gruntu
Cena
243,54 zł
198,00 zł netto

TUNEL DRENARSKI GAMA 150L

 • Rozsączanie wody deszczowej lub oczyszczonych ścieków w gruncie
 • Polietylenowy tunel z perforowanymi ścianami
 • Pojemność 150 l
Cena
186,96 zł Cena podstawowa 233,70 zł
152,00 zł netto
Skrzynki rozsączające
skrzynki mają uniwersalny charakter, gdyż pozwalają zbudować małe i duże zbiorniki retencyjno-rozsączające. Pojemność zbiornika jest zależna od ilości skrzynek użytych do budowy zbiornika a dobór zależny jest od chłonności gruntu , poziomu wód gruntowych oraz ilości wody deszczowej spływającej ze zlewni.

Tunele chłonne
z tuneli możemy stworzyć długie ciągi drenarskie (nitki). Zaletą tuneli rozsączającyh jest fakt, iż można je instalować dość płytko, a same tunele posiadają dość dużo wolnej przestrzeni, co gwarantuje, że tunel się nie będzie zapychał. Tunele stosuje się zwykle dla mniejszych powierzchni zlewni. 

Studnie chłonne
studnie chłonne sprawdzają się jako rozprowadzane punktowe. Ich dużą zaletą jest pojemność retencyjna i sprawdzą się w sytuacji, gdy nie mamy dużo miejsca na działce. jednak należy sprawdzić czy w miejscu montażu grunt jest przepuszczalny i czy nie ma wysokiego poziomu wody gruntowej.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup skrzynek rozsączających, tuneli drenarskich, studni chłonnych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcą. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.