SEPARATOR ROPOPOCHODNYCH SWK 1,5l/s -24%
2 706,00 zł Cena 2 056,56 zł

do końca promocji

Zbiorniki I Mobilne Stacje Paliwa

Zbiorniki na paliwo

Idealne rozwiązanie dla właścicieli pojazdów z silnikiem diesla. Pozwala na oszczędności dzięki jednorazowemu zakupie paliwa po cenach hurtowych. Możliwość pełnej kontroli rozchodu paliwa. Zbiorniki mogą magazynować oleje napędowe, oleje opałowe, biodiesel. Zbiorniki mogą być wyposażone w dystrybutor do nalewania paliwa oraz system do pomiaru ilości tankowania. Opcjonalnie zbiornik na paliwo może posiadać system zaprogramowany na kartę lub pin dla pracowników umożliwiając kontrolę nad tankowaniem. 

Aktywne filtry

TRUCKMASTER

  • Mobilny dystrybutor ON
  • Pojemność zbiorników od 200 do 900L
  • Zbiornik jednopłaszczowy

FUELMASTER

  • Przenośne zbiorniki na olej opałowy z dystrybutorem paliwa
  • Dwupłaszczowa konstrukcja
  • Pojemność od 1200 do 9000 l
W ofercie znajdą Państwo również mobilne zbiorniki na paliwa typu Trackmaster, do przewożenia i dystrybucji paliw specjalnie dla firm, które potrzebują paliwa w miejscu aktualnej pracy. Materiał z którego wykonano zbiorniki jest specjalnie testowany pod względem szczelności i odporności na przechowywanie paliw typu diesel.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć