SYSTEM OGRODOWY GAMA RAIN JET 1000L -16%
2 757,66 zł Cena 2 316,43 zł

do końca promocji

Separatory Ropopochodnych i Tłuszczów

Separatory substancji ropopochodnych

urządzenia, których zadaniem jest oczyszczanie wód deszczowych odprowadzanych z parkingów, stacji benzynowych czy dróg. Separatory oczyszczają również ścieki technologiczne, które pochodzą np. z myjni samochodowych, warsztatów, a także miejsc składowania pojazdów.

Separatory substancji tłuszczowych 

urządzenia, których zadaniem jest zatrzymywanie wszelkich cząsteczek tłuszczu pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. Separatory oczyszczają również ścieki technologiczne, które pochodzą np. z restauracji, barów szybkiej obsługi, hoteli, ubojni a także z rzeźni. Zatłuszczone ścieki nie powinny być odprowadzane do kanalizacji ściekowej bez odpowiedniego wstępnego oczyszczenia. Silnie zatłuszczone ścieki powodują zmniejszenie efektywności działania oczyszczalni ścieków, a także powodują zatykanie rur kanalizacyjnych. Obecnie wysokiej klasy separatory projektowane są zgodnie z wymogami normy PN-EN 1825:2005 oraz DIN 4040.

Aktywne filtry

NADBUDOWA

 • Nadbudowa dla separatorów: FAT, OIL, ACID
 • Wysokość 30 cm
 • Możliwość zwiększenia wysokości przez zastosowanie dwóch nadstawek
Cena
233,70 zł
190,00 zł netto

DETEKTOR SQUEALER BASIC

 • Detektor 1-sondowy
 • Do wyboru 1 z 3 modeli sond: MAX(przepełnienia)/OILER(poziom tłuszczu i oleju ropopchodnego)/SLUDO(warstwy osadu)
 • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
1 859,00 zł
1 511,38 zł netto

DETEKTOR SQUEALER TWIN

 • Detektor 2-sondowy
 • Do wyboru 2 z 3 modeli sond: (MAX+OILER) przepełnienia i poziomu tłuszczu i oleju ropochodnego, (MAX+SLUDO) przepełnienia i osadu, (OILER+SLUDO) poziomu tłuszczu, oleju ropopochodnego i osadu
 • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
3 124,20 zł
2 540,00 zł netto

DETEKTOR SQUEALER TRIPLE

 • Detektor 3-sondowy, S-3-WRL, S-3-WRL-GSM
 • Do wyboru 3 sondy: (MAX) przepełnienienia, (OILER) poziomu tłuszczu i oleju ropopchodnego, (SLUDO) poziomu osadu
 • Diody LED wskazujące stan normalny i stan awarii
Cena
6 039,30 zł
4 910,00 zł netto
pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Separatory to urządzenia na bazie osadników przeznaczone  do celu oddzielania substancji ropopochodnych lub substancji tłuszczowych generowanych w miejscu ich powstania. Obecne prawo nakłada obowiązek wytwórcy zanieczyszczeń na instalacje separatorów w celu obniżenia substancji ropopochodnych lub tłuszczowych oddawanych do kanalizacji. Nasze rozwiązania posiadają pełną dokumentacje pozwalającą na realizację instalacji separacyjnej na terenie całego kraju.
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup separatorów substancji ropopochodnych i tłuszczowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.  

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć