Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 680,00 zł - 4 330,00 zł

Pojemność

Pojemność

Zbiorniki na olej przepracowany

W ofercie sklepu znajdują się dwupłaszczowe zbiorniki na olej przepracowany. Są przeznaczone do przechowywania zużytego oleju w zakładach przemysłowych i usługowo-handlowych. Zbiorniki są wyposażone w systemy alarmujące o przepełnieniu. Akcesoria istotnie wspomagają kontrolowanie stanu w pojemniku. Dzięki temu ryzyko wycieku i skażenia środowiska jest zminimalizowane. Zbiorniki są wykonane ściśle według obowiązujących przepisów BHP. Spełniają wszelkie wymogi ekologiczne. Zbiorniki na zużyty olej zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Aktywne filtry

Zbiornik na olej przepracowany

  • Zbiorniki wykonane z polietylenu wysokiej jakości
  • Odporne na pęknięcia, w 100% szczelne
  • Pojemność od 200 do 5000L
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 
Cena
3 680,16 zł Cena podstawowa 4 329,60 zł
2 992,00 zł netto
Najniższa cena: 3 463,68 zł +6%
Zbiorniki na olej przepracowany są wykonane z polietylenu. Polietylen to tworzywo powszechnie stosowane w przemyśle. Jego zaletą jest duża odporność na substancje chemiczne. Jest również odporny na pęknięcia oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne. Polietylen nie blaknie pod wpływem promieni UV. Nie ulega korozji. Dzięki temu wykazuje się dużą trwałością i może działać przez wiele lat bez awarii. Dodatkowym zabezpieczeniem przed wyciekiem jest podwójna ścianka. Dwupłaszczowa konstrukcja zbiornika oraz zaawansowane czujniki sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Stosując zbiorniki na olej przepracowany można mieć pewność, że magazynowanie będzie bezpieczne dla środowiska i ludzi.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiorników na olej przepracowany. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice i inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki o różnych pojemnościach i wyposażeniu. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.