Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 352,00 zł - 6 206,00 zł

Kolor

Kolor

Przepływ

Przepływ

Separatory tłuszczu i skrobi

Separatory substancji tłuszczowych

to urządzenia, których zadaniem jest zatrzymywanie wszelkich cząsteczek tłuszczu z kanalizacji sanitarnej. Do tego celu wykorzystuje się proces sedymentacji oraz flotacji zawiesin tłuszczowych co pozwala na ich odseparowanie od pozostałych cieczy znajdujących się w kanalizacji. Jest to bardzo ważne w dalszym procesie odprowadzania ścieków, gdyż tłuszcze tworzą złogi , które blokują przepływy w rurach odprowadzających. Separatory są wyposażane w osadniki , które mają na celu doczyszczenie ścieków z zawiesin mineralnych lub posiadają kosze filtracyjne do zbierania odpadów skrobi  z procesów technologicznych np.: procesy piekarnicze.  Dobór takiego separatora musi być poprzedzony konsultacją z projektantem. Proces doboru opisany jest na naszej stronie: Dobór separatora tłuszczów

Aktywne filtry

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

SEPARATOR TŁUSZCZU ST

  • Separator tłuszczu o przepływie: 1 l/s, 2 l/s, 4 l/s i 7 l/s
  • Doskonale sprawdzi się w małych zakładach
  • Separator formowany metodą rotomouldingową
Cena
1 657,43 zł Cena podstawowa 2 152,50 zł
1 347,50 zł netto
star_border star_border star_border star_border star_border
0 Recenzji 

SEPARATOR TŁUSZCZU FAT

  • Separator tłuszczu
  • 10 lat gwarancji na zbiornik
  • Przepływ od 3 do 30 l/s
Cena
3 332,04 zł Cena podstawowa 3 435,09 zł
2 708,98 zł netto
Oferowane separatory są wykonane z polietylenu metodą formowania rotacyjnego co zapewnia, że zbiornik jest wytrzymały oraz szczelny na długie lata. Niewielka wysokość zbiornika umożliwia ograniczenie kosztów montażu po przez zastosowanie płytszych wykopów podczas instalacji. Separatory w standardowej opcji nadają się do posadowienia w terenie zielonym, jednak przy zastosowaniu się do instrukcji producenta można je instalować w terenie przejezdnym lub jako separatory wolnostojące. Separatory spełniają wszystkie normy i atesty pozwalające na instalację na terenie kraju. 
Aquatechnika to idealne miejsce na zakup separatorów substancji tłuszczowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice,inne oraz dostawy zagraniczne. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.