Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 126,00 zł - 399,00 zł

Pojemność

Pojemność

Zbiorniki hydroforowe przeponowe

W tej kategorii znajdziecie Państwo zbiorniki pionowe i poziomie. Głównym celem zbiorników jest stabilizacja ciśnienia w układzie. Ponadto powodują one zwiększenie objętości czynnej instalacji. Ich obecność wpływa na przedłużenie bezawaryjnej pracy całego systemu. Nasze produkty cechują się wysoką jakością i szerokim spektrum zastosowania. Można je użytkować w gospodarstwach domowych, rolnych i ogrodniczych oraz w domkach letniskowych. Zbiorniki w połączeniu z pompami sącco-tłoczącymi tworzą zestawy hydroforowe. Można je nabyć na stronie naszego sklepu. W ofercie dostępne są również akcesoria i osprzęt do pomp i zbiorników.

Aktywne filtry

Cechy zbiorników przeponowych

Wielkość zbiornika należy dostosować do zużycia wody w danym gospodarstwie domowym. Im to zużycie jest większe, tym większy należy dobrać zbiornik. W sytuacji, gdy zbiornik będzie zbyt małej pojemności, pompa będzie nieustannie pracować, co skróci jej żywotność. Więcej informacji w poradniku.

Oferujemy Państwu zbiorniki pionowe o pojemności 50 l - 500 l. Dostępne są również poziomie o pojemności 35 l - 200 l. Ponadto zbiorniki przeponowe o pojemności 100 l - 500 l są wyposażone w dodatkowy otwór technologiczny. Dzięki niemu można podłączyć do zbiorników manometr, który mierzy ciśnienie. Sprawdzanie ciśnienia raz na pół roku jest zabiegiem koniecznym. Pozwala to kontrolować działanie, a przez to zapewnić prawidłową pracę zestawu. W razie potrzeby ciśnienie należy obligatoryjnie uzupełniać. Jest to bardzo łatwa czynność i można ją wykonać samodzielnie za pomocą pompki samochodowej bądź sprężarki.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiorników przeponowych. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski — Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje zbiorniki pionowe i poziomie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.