Zestawy zbiorników dekoracyjnych na deszczówkę

Kompletne zestawy zbiorników dekoracyjnych na deszczówkę  z wyposażeniem. Zestawy zawierają niezbędne elementy tj.: zbiornik, kranik, zbieracz i podłączenie zbiornik wężem przygotowane do instalacji.

Zbiornik i beczki na deszczówkę dekoracyjne, naziemne mogą być wykorzystane do magazynowania wody deszczowej do podlewania kwiatów, ziół, roślin doniczkowych. Zestawy zbiorników na wodę deszczową są wykonane z najwyższej jakości materiałów i zachowują swoja właściwości przez długie lata, gdyż wszystkie są odporne na promieniowanie UV na zmienne warunki atmosferyczne.

W naszej gamie produktowej znajdziecie Państwo zbiorniki dekoracyjne wykonane na wzór naturalnego kamienia, drewna, ceramiki, itp. dzięki wysokiej jakości materiału polietylenu) i wprawnej obróbce doskonale odwzorowują fakturę naturalnych materiałów. Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem, a do podłączenia wystarczy jedynie wąż elastyczny. Pobór wody odbywa się poprzez kranik lub zawór u spodu zbiorników. 

Wszystkie zestawy zbiorników na deszczówkę podlegają dofinansowaniu w programie "MOJA WODA" jak również w innych programach lokalnych Złap deszczówkę, Mój Deszcz, itp.

W ofercie znajdą Państwo również:

Aktywne filtry

pokazuje 1 - 25 z 95 elementów
W przypadku niewielkich ogródków lub chęci podlewania jedynie roślin doniczkowych lub rabatek warto rozważyć zakup zbiornika na deszczówkę dekoracyjnego. Na rynku dostępne są różne kolory, pojemności oraz modele takich rozwiązań. Pozwala to na dopasowanie do każdej aranżacji ogrodu. Zbiorniki na wodę deszczową mogą imitować drewno, kamień lub ceramikę stanowiąc efektowną ozdobę. Pojemność zbiorników dekoracyjnych waha się przeważnie od 100l do 500l, a nawet do 2000l. Należy pamiętać, że im większy zbiornik, tym więcej miejsca zajmuje. Dlatego też przed zakupem warto sprawdzić czy dysponuje się wystarczająco dużą powierzchnią na jego ustawienie.

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup zbiornika dekoracyjnego na deszczówkę. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski - Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami.  Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji.